valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
07.06.2026 - 07:11
Děkuji za odpověď, vlastně mě mile překvapila, proč nevytvořit takovou postavu vlastně, vždyť takových mezi námi je určitě dost a ještě se tím tají
06.06.2026 - 16:24
Je milé že tě jí bylo skoro líto, aspoň to. Nemám nic proti sexu, ba snad ani proti promiskuitě, jsem schopná pochopit zálibu v chatování na seznamovacích portálech. Ale víš co mě na tvém psaní doopravdy zaujalo a ne zrovna pozitivně. Tvůj pohrdavý až urážlivý vztah k ženám, sorry
06.06.2026 - 16:13
Bývala to jiná doba
když nosívali psaní
dnes je poněkud rušněji
jen stejná naše přání...

Je milé tvoje básnění
06.06.2026 - 16:08
Děkuji moc za čtení všem a také za milý komentář
06.06.2026 - 16:05
Je krásné poztrácet se v někom ...
06.06.2026 - 16:04
Děkuji za milé rýmy tak trochu pohádkové
04.06.2026 - 19:08
M.A.Rek: ale vždyť já chápala i tu první komentářovou básničku, ale ta druhá je ještě lepší ;-) a ano svět Besinky je krásný
04.06.2026 - 10:15
Je těžké vyznávat se ze svých citů, navíc v době boje mezi hlavou a srdcem, srdce ale jak se zdá stále vyhrává....a ty máš v básni moc hezká místa, hlavně začátek úplně vtáhne do tý atmosféry
04.06.2026 - 10:08
Musím fakt z mého hlediska pochválit zpracování básně a rýmování, no a obsah ten je také zpracovaný skvěle, přes vše smutné co v něm je až po uklidňující závěr
04.06.2026 - 09:56
Chápu tvé rozčarování z politického dění a obdivuju když z takového tématu napíšeš báseň, nedokázala bych to a ještě když se dá číst
04.06.2026 - 09:47
M.A.Rek:
vždyť k lásce šu.... patří:-)
jen nazvala bych to lepší;-)
04.06.2026 - 09:45
:-):-):-)
o šu.... tam nečtu ani řádku
čtu dokola i pozpátku
lásku jemnou vnímám z básně
a napsalas to krásně
04.06.2026 - 09:39
Pravdu díš, občas je to sice těžší, ale většinou jen dočasně, milé optimistické verše
04.06.2026 - 09:37
Fakt úsměvný, no my ženy jsme trochu vztahovačné v takových situacích
04.06.2026 - 09:34
Moc hezká jemná básnička s atmosférou
08.05.2026 - 08:22
divoženka1: dík!!!!!
08.05.2026 - 08:15
Tvá báseň se u mě potlouká na pomezí normálnosti a šílenství, je skvělá a snad každý řádek si představuju a přemýšlím nad ním a vlastně nemám slov, klavíry mi lomozí v hlavě a na nich tancujou mouchy kankán
08.05.2026 - 07:59
Ano, dál si je v sobě neseme, co víc napsat, je tam vše, krásné
08.05.2026 - 07:55
Určitě byli, tohle je finština, to jsem jasně poznala, závidim ti, nikdy sem nepotkala živýho Fina:-D :-D
08.05.2026 - 07:52
Chudák Franta, ale až najde tu pravou k sobě, to bude jízda ;-)
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku