valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
11.12.2011 - 00:41
Začátek je úchvatný,noc se svojí tmou mně obklopily,
pak dírky po hvězdách okouzlily.Moc pěkné.
11.12.2011 - 00:23
Kde končí naděje začíná zoufalství,často se tím zaobírám.Ať zvony zní !!!
11.12.2011 - 00:16
Líbí moc,
chtěla bych tam strávit noc
10.12.2011 - 10:27
Třeba tu najdeš i poklad a nebo ho někdo najde v tvém dílku.Hezounká a hledej dál.
09.12.2011 - 22:13
Úplně mně to uzemnilo,nejdřív jsem skoro sama pociťovala vzrušení a pak.Pak jsem si přála aby anděl vzlétl.Něco tak krásného a nápaditého jsem dlouho nečetla.To vyvrcholení je bombastický.
09.12.2011 - 21:54
Ty brďo,četla jsem jsem to dvakrát a fakt dobrý i když fakt dlouhý.Ale těch otázek ,teď máš o čem psát sto let.Všechny je zodpověz tímto stylem a budeš mým básnickým idolem.
09.12.2011 - 21:27
Cinky linky vánoce vrátí se k nám po roce a díky tvé básničce se na ně těším čím dál více.
08.12.2011 - 20:41
to je tak něžné přivítání,moc se mi líbí

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku