valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
22.03.2026 - 08:32
Co je moje cesta?
Otázka skvěle položená!
Je jedno zda muž či žena
Stále v nás dříme dítě
Co křičí, jásá, volá
Živote můj, chci tě!

Je to přesně ta báseň, kterou jsem si dnes chtěla přečíst, je přesně o tom na co myslívám. To uvědomění že teď a tady, prožívání okamžiku, radost, pohled kolem sebe, ne jen do sebe, neničit se myšlenkami, ale naučit se vnímat přítomnost, děti to umí, to až dospělost to vymítí, občas až chorobně, děkuji že jsem četla, skvělá báseň!
20.03.2026 - 23:06
Lilith: děkuji i za reakce na ostatní básničky, děkuji moc
20.03.2026 - 22:48
M.A.Rek: dík, předtim jsem tě neoznačila
20.03.2026 - 22:46
O neskvělém vše napsáno
řekli mi to dnes ráno
jinak byl celý den prima
jen trochu je mi z toho zima
taková vážnější rýma:-D

Děkuji za reakci
20.03.2026 - 22:34
Lilith: nečekaný to teda je, zpracuji to, děkuji
20.03.2026 - 13:38
Krásnej stav vlastně
aspoň chvilku šťastně...
20.03.2026 - 13:36
Jistě krásně popili
a svátek svůj oslavili
20.03.2026 - 13:34
:-)Věř že Hela
by jistě chtěla...
20.03.2026 - 13:31
Moc moc děkuji všem co četli, tipovali a zanechali komentář ;-)
18.03.2026 - 23:44
Po naplněném životě si každý zaslouží takový ostrov, že je naplněný a hodnotný vypovídá tahle báseň a ten závěr je jablíčko na dortu, moc krásné
18.03.2026 - 23:38
Vlastně ji čtu už párkrát do kola a líbí se mi čím dál víc
18.03.2026 - 23:35
Líbí se mi vtipné pojetí
18.03.2026 - 23:32
Jsem z Plzně, je krásná ta naše věž a celé náměstí, ty sítě tam vznikly po dvou za sebou jdoucích skocích, ale plánovali je už předtím, je smutné když někoho dožene život a jeho myšlenky k takovému činu a vždy když jsem nahoře si na to vzpomenu...

Hned začátek tvé básničky je hezký...
18.03.2026 - 23:13
Jsi fakt číslo, ale furt mě to baví!
18.03.2026 - 23:11
Děkuji za milou básničku a taky za to že jsem si vyhledala proč se vlastně tahle kytička zrovna takhle jmenuje :-)
18.03.2026 - 23:03
I básník si musí občas odpočinout
čas svůj bez múzy nechat plynout...
až zaťukají na dveře slůvka básně
pero na papír zapíše ji zase krásně
16.03.2026 - 11:06
Moc se mi to líbí, od otázky zda je či není, po závěr nabádající k životu naplno a refrén to dílko korunuje, zábavné i k zamyšlení
16.03.2026 - 10:58
Opět pobavilo, obdivuju tvoji sbírku a přemýšlím nad genetickou výbavou spousty lidí ;-)
16.03.2026 - 10:44
Nádherně obrazotvorná, sluníčkem prosvícená a plná kvítí
16.03.2026 - 10:38
Moc krásné
1 ... 2|3|4|5|6|7|8|9|10 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku