valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
22.03.2026 - 08:32
Co je moje cesta?
Otázka skvěle položená! Je jedno zda muž či žena Stále v nás dříme dítě Co křičí, jásá, volá Živote můj, chci tě! Je to přesně ta báseň, kterou jsem si dnes chtěla přečíst, je přesně o tom na co myslívám. To uvědomění že teď a tady, prožívání okamžiku, radost, pohled kolem sebe, ne jen do sebe, neničit se myšlenkami, ale naučit se vnímat přítomnost, děti to umí, to až dospělost to vymítí, občas až chorobně, děkuji že jsem četla, skvělá báseň! |
20.03.2026 - 23:06
Lilith: děkuji i za reakce na ostatní básničky, děkuji moc
|
20.03.2026 - 22:48
M.A.Rek: dík, předtim jsem tě neoznačila
|
20.03.2026 - 22:46
O neskvělém vše napsáno
řekli mi to dnes ráno jinak byl celý den prima jen trochu je mi z toho zima taková vážnější rýma:-D Děkuji za reakci |
20.03.2026 - 22:34
Lilith: nečekaný to teda je, zpracuji to, děkuji
|
20.03.2026 - 13:38
Krásnej stav vlastně
aspoň chvilku šťastně... |
20.03.2026 - 13:36
Jistě krásně popili
a svátek svůj oslavili |
20.03.2026 - 13:34
:-)Věř že Hela
by jistě chtěla... |
20.03.2026 - 13:31
Moc moc děkuji všem co četli, tipovali a zanechali komentář ;-)
|
18.03.2026 - 23:44
Po naplněném životě si každý zaslouží takový ostrov, že je naplněný a hodnotný vypovídá tahle báseň a ten závěr je jablíčko na dortu, moc krásné
|
18.03.2026 - 23:38
Vlastně ji čtu už párkrát do kola a líbí se mi čím dál víc
|
18.03.2026 - 23:35
Líbí se mi vtipné pojetí
|
18.03.2026 - 23:32
Jsem z Plzně, je krásná ta naše věž a celé náměstí, ty sítě tam vznikly po dvou za sebou jdoucích skocích, ale plánovali je už předtím, je smutné když někoho dožene život a jeho myšlenky k takovému činu a vždy když jsem nahoře si na to vzpomenu...
Hned začátek tvé básničky je hezký... |
18.03.2026 - 23:13
Jsi fakt číslo, ale furt mě to baví!
|
18.03.2026 - 23:11
Děkuji za milou básničku a taky za to že jsem si vyhledala proč se vlastně tahle kytička zrovna takhle jmenuje :-)
|
18.03.2026 - 23:03
I básník si musí občas odpočinout
čas svůj bez múzy nechat plynout... až zaťukají na dveře slůvka básně pero na papír zapíše ji zase krásně |
16.03.2026 - 11:06
Moc se mi to líbí, od otázky zda je či není, po závěr nabádající k životu naplno a refrén to dílko korunuje, zábavné i k zamyšlení
|
16.03.2026 - 10:58
Opět pobavilo, obdivuju tvoji sbírku a přemýšlím nad genetickou výbavou spousty lidí ;-)
|
16.03.2026 - 10:44
Nádherně obrazotvorná, sluníčkem prosvícená a plná kvítí
|
16.03.2026 - 10:38
Moc krásné
|


