Přeji si

Z deníku 2026
» autorka: Besinka
usnout na Tvých ramenou.
Být na chvilku princeznou.

Mé dlaně píší láskou
a Ty mluvíš sevřením.

Miluj k šílenství.
Tipů: 6
» 03.06.26
» komentářů: 9
» čteno: 33(4)
» posláno: 0


» 03.06.2026 - 19:44
1
Milovat k zešílení...
to nápad hloupý není.

Však jak se tak dívám na náš svět,
musím, ač nerad, poněkud vystřízlivět.

Jakoby všichni měli plány
mít ten náš svět vyšukaný.
» 03.06.2026 - 20:36
M.A.Rek: Děkuji za úsměv a přeji vše dobré.
» 04.06.2026 - 09:45
:-):-):-)
o šu.... tam nečtu ani řádku
čtu dokola i pozpátku
lásku jemnou vnímám z básně
a napsalas to krásně
» 04.06.2026 - 09:47
M.A.Rek:
vždyť k lásce šu.... patří:-)
jen nazvala bych to lepší;-)
» 04.06.2026 - 14:12
valerie: děkuji za podporu
» 04.06.2026 - 14:57
valerie: Besinka:
Mé dámy, omlouvám se. Takto to opravdu vyznělo blbě a nejasně. Rozhodně nezpochybňuji poslední Jitčinu strofu.

Co jsem měl na mysli, snad je to takto srozumitelnější, i když rozhodně ne slušnější. I za to poslední slovo se omlouvám:

Milovat k zešílení...
to nápad hloupý není…
Však jak se tak dívám na náš svět,
musím, ač nerad, poněkud vystřízlivět,

neboť, ke tvé škodě, náš milý světe,
si pojem milování mnohý šílenec plete,
a takoví osnují dekadentní plány,
mít celý náš svět rozmrdaný.

Svět Besinky je hezčí!
» 04.06.2026 - 16:21
M.A.Rek: marku,ty můžeš napsat vše za roky podpory mého psaní

Svět je krásná poezie.
Člověk tvoří
a díky tomu žije.
Slova jsou jídlem
» 04.06.2026 - 19:08
M.A.Rek: ale vždyť já chápala i tu první komentářovou básničku, ale ta druhá je ještě lepší ;-) a ano svět Besinky je krásný
» 04.06.2026 - 21:38
valerie: Valerie píšu pro vás a mám radost.
U mě každý může napsat cokoliv a já ho beru s mateřským citem.
Děkuji za podporu.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Předchozí: Večer s ptačím zpěvem | Následující: V rušné ulici

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku