Přeji si
Z deníku 2026
» autorka: Besinka |
usnout na Tvých ramenou.
Být na chvilku princeznou.
Mé dlaně píší láskou
a Ty mluvíš sevřením.
Miluj k šílenství.
Být na chvilku princeznou.
Mé dlaně píší láskou
a Ty mluvíš sevřením.
Miluj k šílenství.
Tipů: 6
» 03.06.26
» komentářů: 9
» čteno: 33(4)
» posláno: 0
» nahlásit
» 03.06.2026 - 19:44
1 

Milovat k zešílení...
to nápad hloupý není.
Však jak se tak dívám na náš svět,
musím, ač nerad, poněkud vystřízlivět.
Jakoby všichni měli plány
mít ten náš svět vyšukaný.
to nápad hloupý není.
Však jak se tak dívám na náš svět,
musím, ač nerad, poněkud vystřízlivět.
Jakoby všichni měli plány
mít ten náš svět vyšukaný.
» 04.06.2026 - 09:45

:-):-):-)
o šu.... tam nečtu ani řádku
čtu dokola i pozpátku
lásku jemnou vnímám z básně
a napsalas to krásně
o šu.... tam nečtu ani řádku
čtu dokola i pozpátku
lásku jemnou vnímám z básně
a napsalas to krásně
» 04.06.2026 - 14:57

valerie: Besinka:
Mé dámy, omlouvám se. Takto to opravdu vyznělo blbě a nejasně. Rozhodně nezpochybňuji poslední Jitčinu strofu.
Co jsem měl na mysli, snad je to takto srozumitelnější, i když rozhodně ne slušnější. I za to poslední slovo se omlouvám:
Milovat k zešílení...
to nápad hloupý není…
Však jak se tak dívám na náš svět,
musím, ač nerad, poněkud vystřízlivět,
neboť, ke tvé škodě, náš milý světe,
si pojem milování mnohý šílenec plete,
a takoví osnují dekadentní plány,
mít celý náš svět rozmrdaný.
Svět Besinky je hezčí!
Mé dámy, omlouvám se. Takto to opravdu vyznělo blbě a nejasně. Rozhodně nezpochybňuji poslední Jitčinu strofu.
Co jsem měl na mysli, snad je to takto srozumitelnější, i když rozhodně ne slušnější. I za to poslední slovo se omlouvám:
Milovat k zešílení...
to nápad hloupý není…
Však jak se tak dívám na náš svět,
musím, ač nerad, poněkud vystřízlivět,
neboť, ke tvé škodě, náš milý světe,
si pojem milování mnohý šílenec plete,
a takoví osnují dekadentní plány,
mít celý náš svět rozmrdaný.
Svět Besinky je hezčí!
» 04.06.2026 - 16:21

M.A.Rek: marku,ty můžeš napsat vše za roky podpory mého psaní
Svět je krásná poezie.
Člověk tvoří
a díky tomu žije.
Slova jsou jídlem
Svět je krásná poezie.
Člověk tvoří
a díky tomu žije.
Slova jsou jídlem
» 04.06.2026 - 19:08

M.A.Rek: ale vždyť já chápala i tu první komentářovou básničku, ale ta druhá je ještě lepší ;-) a ano svět Besinky je krásný
» 04.06.2026 - 21:38

valerie: Valerie píšu pro vás a mám radost.
U mě každý může napsat cokoliv a já ho beru s mateřským citem.
Děkuji za podporu.
U mě každý může napsat cokoliv a já ho beru s mateřským citem.
Děkuji za podporu.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Předchozí: Večer s ptačím zpěvem | Následující: V rušné ulici


