Tichá básnička
****†+
» autorka: divoženka1 |
Skládám ti báseň
má trochu okoralé hrany
a písmenka napůl vysypaný
nevím
jestli z těch zbytků
jde ještě složit věta
nebo aspoň slovo
má smysl
psát báseň
která je němá
srdce by chtělo,
ale hlava říká ne nemá
třeba porozumíš
třeba zkusíme to znova
tak skládám báseň
beze slova
má trochu okoralé hrany
a písmenka napůl vysypaný
nevím
jestli z těch zbytků
jde ještě složit věta
nebo aspoň slovo
má smysl
psát báseň
která je němá
srdce by chtělo,
ale hlava říká ne nemá
třeba porozumíš
třeba zkusíme to znova
tak skládám báseň
beze slova
Tipů: 14
» 01.06.26
» komentářů: 4
» čteno: 61(8)
» posláno: 0
» nahlásit
» 04.06.2026 - 10:15

Je těžké vyznávat se ze svých citů, navíc v době boje mezi hlavou a srdcem, srdce ale jak se zdá stále vyhrává....a ty máš v básni moc hezká místa, hlavně začátek úplně vtáhne do tý atmosféry
» 05.06.2026 - 00:21

Chtěl jsem komentovat beze slov,
však nevěděl jsem, jak to sdělit,
snad do mezer se vtělit
či pokusit se o proklov.
však nevěděl jsem, jak to sdělit,
snad do mezer se vtělit
či pokusit se o proklov.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Předchozí: Verše pro mou duši


