Novinky


[31.03.2020]

SuperTipy

Nově je možno vidět (obdobně jako na literu) u každého díla po kliknutí na číslo tipu, kdo všechno tipoval a jak.
A současně se zrušilo automatické tipování v případě, že někdo vložil do komentáře písmena "ST".

Diskuze v DF.
[28.10.2016]

Aktualizace pravidel pro autory

Dnes jsme aktualizovali pravidla pro autory.
Body, které doznaly úprav, jsou následující:

Uživatel má právo: bod 5
Uživatelům je výslovně zakázáno: bod 8, 12, 13
Sankce za porušení pravidel: bod 4
Závěrečná ustanovení: bod 3

Pokud nová pravidla registrovaný uživatel neodmítne, budeme je považovat za přijatá. Pokud s nimi uživatel nesouhlasí, má možnost vyjádřit svůj nesouhlas administrátorům přes kontaktní formulář - administrátoři v takovém případě zruší neprodleně uživateli účet.
[10.11.2014]

Fotogalerie

Dnes máme pro Vás pár novinek, které najdete ve fotogalerii. Vše jsme upravili tak, aby bylo možno jednoduše prohlížet fotky ze všech akcí, a přitom abyste nemuseli někam (nám) znovu vše posílat, jestliže jste autorem některých z nich. Stačí tedy napsat Čubíkovi odkaz (třeba na rajce.idnes.cz, nebo kdekoliv jinam), kde se nachází nějaké Vaše fotky z akcí libresu, a my je zařadíme formou odkazu do fotogalerie. Takto to bude všechno hezky pěkně po kupě a můžeme se všichni kochat a vzpomínat :)
Aktuálně bylo doplněno vše, na co máme nějaké odkazy a co jste nám již naposílali, takže můžete fotogalerii navštívit.
[09.09.2014]

Šestý Počátkovský občasník

Šesté číslo občasníku Pár slov k Vám upozorňuje na blížící se každoroční akci, kterou snad ani nemusíme moc jmenovat :)
[23.10.2013]

ST v komentářích

Zkoušíme novou funkci. Pokud kdokoliv okomentuje dílo, a v tom komentáři se objeví velkými písmeny "ST", automaticky se také k dílu vloží SuperTip.
[18.10.2013]

Výpadek serveru

Dnes ráno odešel do věčných lovišť jeden disk na serveru. Chvilku trvalo, než se na to přišlo, prověřilo, a disk byl vyměněn za nový. Výpadek byl cca 20 minut. Bohužel při této poruše došlo k poškození některých tabulek v databázi, a proto nebylo možné vkládat nová díla, či komentovat. Děkuji všem, kteří problém nahlásili, bohužel jsem na to nepřišel dříve a technikům, kteří se o server starají, toto při opravě uniklo :( Tabulky byly opraveny bez ztráty dat, a již by mělo být vše v pořádku.
[14.11.2012]

Počátky - videoohlédnutí

Čubík zhotovil téměř třičtvrtěhodinové video z Počátek.
Kochejte se, vzpomínejte... :)
[03.10.2012]

Malý průvodce pro autory

Nakladatelství Nová Forma publikovala průvodce Jak svoji knihu vylepšit, zdokonalit, zvýraznit a propagovat. Odkaz ke stažení najdete v našem seriálu Jak si vydat knihu.
[09.09.2012]

Pátý občasník

Páté číslo občasníku Pár slov k Vám má pro vás zajímavé informace.
[10.06.2012]

Čtvrté vydání Občasníku

Občasník Pár slov k Vám se si Vám dovoluje sdělit pár slov.
[29.05.2012]

Jak si vydat knihu - Návod č. 4

Návod, jak si vydat vlastní knihu, je dokončen.

Seriál najdete v sekci Knihovnička » poradna pro vydání knihy.
[02.04.2012]

Druhý Almanach a třetí Občasník

Vážení autoři a autorky, zde jsou podrobné instrukce ohledně průběhu:

1) zasílat svá díla mohou autoři, kteří na Libresu publikovali alespoň 10 děl do 31.3.2012 - přednostně budou přijímána díla autorů z roku 2011 a další podle naplněnosti Almanachu,

2) nebudou přijímána díla jakýmkoliv způsobem banovaných autorů,

3) každý autor, který odešle svá díla, se vyjádří, zda má nebo nemá zájem o odebrání 1 výtisku Almanachu pro svou osobu; v případě, že zájem mít nebude a díla pošle, bude ovšem se svými díly zařazen až za autory, kteří chtějí Almanach odebrat,

4) příjem děl bude probíhat do posledního dubna - zájemci pošlou svá díla Bambulce, a to v podobě vzkazu, kde uvedou odkaz na díla,

5) každý zájemce pošle 3 básně, ne více; každá bude mít v Almanachu svoji vlastní stránku - v případě miniatur jsou možné výjimky,

6) v próze mohou autoři zaslat 2 díla,

7) v případě komplikací si vyhrazujeme právo omezení; v takovém případě budeme autory informovat,

8) na konci Almanachu bude přehled autorů a každý tam o sobě může uvést více údajů, než jen nick + muž-žena, kteréžto tam budou v každém případě; údaje, které o sobě chcete uvést navíc, posílejte čubíkovi (nejpohodlněji vzkazem).

Diskuse probíhá v DF :-)


A taky bylo sepsáno třetí číslo občasníku Pár slov k Vám.
[26.03.2012]

Jak si vydat knihu - Návod č. 3

Čubík připravil třetí, předposlední část videonávodu, jak si vydat vlastní knihu.

Seriál najdete v sekci Knihovnička » poradna pro vydání knihy.
[11.03.2012]

Druhé vydání Občasníku

Občasník Pár slov k Vám se právě dočkal druhého čísla. Věnujte chvilku času několika myšlenkám sepsaných gabkinem.
[21.02.2012]

Nechte si zkontrolovat dílo

Autoři s premium účtem mají nově k dispozici sekci nazvanou KONCEPTY (po přihlášení ve sloupci pod odkazem sbírky). Do ní si mohou uložit díla před publikací a nechat si je nejprve zkontrolovat některým z editorů. Je to rychlé a pohodlné.

Autor vloží koncept a potvrdí ke kontrole. Editorům se zobrazí, že někdo chce zkontrolovat dílo, a jeden z nich, až bude online a bude mít čas, je prohlédne, opraví případné nedostatky, a uzavře. Autor pak vidí opravené dílo a může je jednoduše přetáhnout mezi klasická díla.
[17.02.2012]

Jak si vydat knihu - Návod č. 2

Čubík připravil druhou část videonávodu, jak si vydat vlastní knihu.

Kompletní seriál najdete v sekci Knihovnička » poradna pro vydání knihy.
[13.02.2012]

Knihovnička - vydali jste knihu?

Připravili jsme pro autory možnost prezentovat vlastní knihy a také společně vydané almanachy. Vše potřebné najdete, když kliknete nahoře na Knihovničku. V seznamu vydaných knih si můžete zvlášť zobrazit seznam almanachů a seznam vydaných knih autorů z našich řad. Pokud jste sami nějakou knihu vydali, případně jste spoluautorem, můžete ji zde vystavit také - stačí kliknout na "vložit knihu", vyplnit všechny potřebné údaje a odeslat. My vše zkontrolujeme, případně ve spolupráci s Vámi doplníme, a knihu v seznamu rádi zveřejníme.
[01.02.2012]

Jak si vydat knihu - Návod č. 1

Čubík připravil první část videonávodu, jak si vydat knihu. Kompletní seriál vás provede od kopírování vašich děl do Wordu, až po konečné odeslání hotových podkladů do tiskárny.
V první části založíme dokument ve Wordu, kam budeme kopírovat texty a obrázky. Založíme i dva další dokumenty pro patitul a tiráž.

Seriál najdete v sekci Knihovnička » poradna pro vydání knihy.
[08.01.2012]

Občasník Pár slov k Vám

Věnujte prosím pozornost prvnímu vydání našeho nového občasníku Pár slov k Vám. Odkaz na něj najdete v sekci Servis - Občasník. Na nová vydání Vás budeme upozorňovat tady v novinkách.
[03.01.2012]

Startujeme tématickou soutěž

Tak je to tady, startuje historicky první tématická soutěž. Téma již bylo známo dopředu, detaily a vše okolo najdete v sekci soutěže a také v diskuzním fóru. Jen připomínám, soutěžit může každý registrovaný autor, s jedním vloženým dílem. Případné dotazy můžete pokládat v diskuzním fóru v připomínkách k webu.
1|2

© 2011 - 2024 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku
Ceske-casino-online.cz

Online hry zdarma.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.