valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
15.04.2026 - 23:06
Tak konečně jsem to pochopila:-D. Jdu teď spát, tak sem zvědavá:-D
|
15.04.2026 - 22:59
M.A.Rek: děkuji a myslím že přesně víš ;-)dle toho co díš:-D
|
15.04.2026 - 22:57
TetaKazi: skoro hraničící se sadismem :-D děkuji
|
15.04.2026 - 22:55
Besinka: děkuji
|
11.04.2026 - 09:24
Je to skvělá báseň, jen z ní mrazí...ten závěr je plný života, vlastně nemám slov, jen si představuji rozpoložení básníka
|
11.04.2026 - 09:09
Kéž tvá milá poezie
ještě dlouho v tobě žije zabolí i pohladí struny správně naladí |
11.04.2026 - 09:04
Moc se mi líbí to opakování, ten optimismus, je to vtíravé, písnička kterou si celý den prozpěvuješ, hledám melodii...A tak jdu dál...
|
11.04.2026 - 08:57
Nezáleží na věcech, ale na lidech, na vzpomínkách, hezké
|
11.04.2026 - 08:54
Vlastně pobavilo a moc líbí
|
11.04.2026 - 08:50
Krásný melodický text a obsah který by každý chtěl aby byl pro něj
|
11.04.2026 - 08:47
Jsme nepoučitelní a nenapravitelní, kolik zbytečných hrůz, kolik životů a jede to furt dál, skvělý text
|
11.04.2026 - 08:45
No popravdě taky nevím :-D
|
11.04.2026 - 08:41
Prý alkoholismus je nevyléčitelná nemoc, ale můj děda byl vyléčený a to opravdu! No spíš jsem si vzpomněla na jiné příběhy, nikdo, vůbec nikdo, ani rodina to netušili, jeden měl pracovní úraz, jinou odvezla RZS až když jí selhávaly orgány a ten poslední, tomu vlak ujel nohy, ty rodiny znám a všichni se shodli na tom kam všude se dá alkohol skrýt, žasli a nevěřili...sorry za rozepsání, báseň mě moc zaujala, nejen proto že pracuju na psychiatrii. Ty příběhy ale nejsou z praxe, to jsou lidé z mého okolí.
|
09.04.2026 - 07:54
Moc moc hezké
|
09.04.2026 - 07:53
Moc se mi libí, příběh i styl
|
09.04.2026 - 07:51
A tak to je a vlastně díky za to
|
09.04.2026 - 07:48
Škoda:-D
|
30.03.2026 - 21:56
Jsem taky stejně mladá jako Večerníček, tak chápu tvou radost, je to furt takovej malej kluk…
|
30.03.2026 - 21:51
Jsou v básničce moc hezká místa
|
30.03.2026 - 21:50
Vytváří moc hezkou atmosféru
|


