valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
08.05.2026 - 07:50
Ta básnička se mi celkem líbí, rozhodně všechno v ní je pravda a dá se nad tím zamyslet
08.05.2026 - 07:43
podařilo se udržet styl a neošidit obsah, fajn
08.05.2026 - 07:18
Lilith: René Vulkán: děkuji za reakce, těší mě to
02.05.2026 - 12:51
Jako bych tu písničku slyšela někde s kytarou u táboráku, super
02.05.2026 - 12:47
Křehkost a nádhera motýlích křídel, moc hezké
02.05.2026 - 12:43
Je jaro, vše jásá a kvete
a já?
šťastná právě ve svém světě

Po jaru nastolí léto vládu
a já?
zamávám a vstříc životu půjdu

Děkuji za krásnou jarní
02.05.2026 - 12:33
Dík za úsměv
02.05.2026 - 12:32
Moc moc smutné
02.05.2026 - 12:31
Vyjádřeno skvěle...moji pejskové i můj kůň některá slova znají, jen mi nic neříkají:-) a já vím že mě milují
23.04.2026 - 23:34
Lionhead: přesně tak vznikla krátce po probuzení cestou do práce, děkuji
23.04.2026 - 23:33
Radegast: děkuji
23.04.2026 - 23:33
M.A.Rek: moc milý komentář burcující představivost, dík
23.04.2026 - 23:32
divoženka1: rána jsou čerstvá a voňavá a jsou příslibem věcí příštích, děkuji
22.04.2026 - 10:25
Pobavilo :-)
22.04.2026 - 10:23
Láska zůstane...krásné
22.04.2026 - 10:16
Sny se taky občas vyplní, v básni je ten zvrat nečekaný a povedla se
22.04.2026 - 10:14
Štěstí v neštěstí;-)
22.04.2026 - 10:12
Všechno to chci a ne že nechci, moc hezké
22.04.2026 - 10:08
Skvělé obraty, neskutečná fantazie, novotvary a plíživá atmosféra jsou klenoty té básně, hned tak ji nevstřebám
22.04.2026 - 10:04
Kolikrát miluji
tolikrát to říci smím
srdíčka malují
o lásce sním

Potom když jsem s ním
dělám jiné věci
by ze slůvka miluji
nestaly se kecy

Odlehčila jsem to, je krásný to slyšet, je krásný to vyslovit, ale musí to být pravda a musíme to opravdu cítit, báseň se ti moc povedla
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku