valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
08.05.2026 - 07:50
Ta básnička se mi celkem líbí, rozhodně všechno v ní je pravda a dá se nad tím zamyslet
|
08.05.2026 - 07:43
podařilo se udržet styl a neošidit obsah, fajn
|
08.05.2026 - 07:18
Lilith: René Vulkán: děkuji za reakce, těší mě to
|
02.05.2026 - 12:51
Jako bych tu písničku slyšela někde s kytarou u táboráku, super
|
02.05.2026 - 12:47
Křehkost a nádhera motýlích křídel, moc hezké
|
02.05.2026 - 12:43
Je jaro, vše jásá a kvete
a já? šťastná právě ve svém světě Po jaru nastolí léto vládu a já? zamávám a vstříc životu půjdu Děkuji za krásnou jarní |
02.05.2026 - 12:33
Dík za úsměv
|
02.05.2026 - 12:32
Moc moc smutné
|
02.05.2026 - 12:31
Vyjádřeno skvěle...moji pejskové i můj kůň některá slova znají, jen mi nic neříkají:-) a já vím že mě milují
|
23.04.2026 - 23:34
Lionhead: přesně tak vznikla krátce po probuzení cestou do práce, děkuji
|
23.04.2026 - 23:33
Radegast: děkuji
|
23.04.2026 - 23:33
M.A.Rek: moc milý komentář burcující představivost, dík
|
23.04.2026 - 23:32
divoženka1: rána jsou čerstvá a voňavá a jsou příslibem věcí příštích, děkuji
|
22.04.2026 - 10:25
Pobavilo :-)
|
22.04.2026 - 10:23
Láska zůstane...krásné
|
22.04.2026 - 10:16
Sny se taky občas vyplní, v básni je ten zvrat nečekaný a povedla se
|
22.04.2026 - 10:14
Štěstí v neštěstí;-)
|
22.04.2026 - 10:12
Všechno to chci a ne že nechci, moc hezké
|
22.04.2026 - 10:08
Skvělé obraty, neskutečná fantazie, novotvary a plíživá atmosféra jsou klenoty té básně, hned tak ji nevstřebám
|
22.04.2026 - 10:04
Kolikrát miluji
tolikrát to říci smím srdíčka malují o lásce sním Potom když jsem s ním dělám jiné věci by ze slůvka miluji nestaly se kecy Odlehčila jsem to, je krásný to slyšet, je krásný to vyslovit, ale musí to být pravda a musíme to opravdu cítit, báseň se ti moc povedla |


