valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
04.03.2026 - 01:28
Krásné zamyšlení s jasným koncem
|
04.03.2026 - 01:25
Ve verších rozplynulá jak vůně okvětí...nádherná poezie
|
04.03.2026 - 01:18
Co dodat, posílám pusinku
|
04.03.2026 - 01:16
Pár řádků navodilo zajímavou atmosféru a melancholii
|
03.03.2026 - 21:32
Ať je jakýkoli ten náš čas
je jen náš, než odnese nás ďas na bílý strop promítni si fantazii a jaru zašeptej: rád žiji Přeji hlavně zdravíčko, básnička se povedla |
03.03.2026 - 21:20
Dík za komentáře, jsem za ně ráda :-)
|
24.02.2026 - 08:58
Až slunko po tváři tě pohladí
šťastnou náladu tobě naladí |
23.02.2026 - 10:09
Ale ji, ji měl jsem rád...básnička k zamyšlení, nejen nad slůvkem ale...líbí se mi ta básnička
|
23.02.2026 - 10:06
Rozhodně koho puzzle baví, pouští se do dalších a dalších obrazů...moc krásná a nápaditá báseň o jednom konci
|
23.02.2026 - 10:01
Jaro jistě přijde...sněženky se nemýlí, básnička hezká
|
23.02.2026 - 10:00
Moc hezké a k zamyšlení
|
23.02.2026 - 09:58
Povedené haiku, prostřední top, vlastně i poslední :-)
|
23.02.2026 - 09:55
Krásný text písně
|
23.02.2026 - 09:53
Milé a obrazotvorné
|
23.02.2026 - 09:50
Milá mini s jasným závěrem
|
12.09.2025 - 00:00
Nekoukej na lidí, ti jenom závidí, tak je nech závidět, snaž se je nevidět
|
11.09.2025 - 23:50
A taky rozespívat ;-)
|
11.09.2025 - 23:48
Milé jako vždy, stárneme všichni, ale stárnout laskavě to umí jen někdo a ten kdo krmí vílu palačinkami je pohádková babička ;-)
|
07.09.2025 - 09:42
Bože to je krása, vidím skrz ten text kam jindy nevidím, jsem ta v kapuci a obdivuji a mě ta miniatura pohladila, děkuji
|
07.09.2025 - 09:36
Je krásná, stárneme, vše utíká, ale prožitky, vzpomínky nevezme nám nikdo, proto! Žijme dokud hvězdy svítí
|


