valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
22.04.2026 - 09:57
Bude z ní mít radost, je tam jeho život
|
22.04.2026 - 09:54
Lilith: dík a mňam
|
22.04.2026 - 09:54
Lilith: dík! věřím v sebe;-)
|
22.04.2026 - 09:52
Díky vám
|
20.04.2026 - 08:06
Mám radost z té básničky a ten postoj se mi moc líbí, proč se utápět ve smutku, je lepší hledat jak ho zahnat
|
20.04.2026 - 08:02
Když jsem četla "domove" věděla jsem že cosi takového tomu předcházelo, je to smutné ale...otvírá to nové obzory
|
20.04.2026 - 07:59
Tvé postřehy jsou víc než milé
|
19.04.2026 - 23:13
Tak tohle lehce metaforické dílko mě fakt pobavilo
|
19.04.2026 - 23:10
Je to zábavné a ta poslední sloka to dílko korunuje a je sakra pravdivá
|
19.04.2026 - 23:08
Domov je to nejkrásnější slovo a místo na světě a báseň se mi moc líbí
|
17.04.2026 - 15:29
Kým jsme kdy byli, tím zůstáváme, navždycky a věk a prožitky to jen potvrdí…krásná báseň
|
17.04.2026 - 07:56
Pročítám dokola, tak se mi líbí a refrén opět popěvkem na celý den
|
17.04.2026 - 07:53
A díky za to ;-)
|
17.04.2026 - 07:51
Fakt se tu usmívám a jsem ráda že jsem si přečetla hned po probuzení a navíc u toho kouřím cigaretu, přemýšlím kdo je nejmoudřejší, pepýček, krákofna, kyplyng, ejaj ale ty rozhodně jsi vtipný, bavíš mě většinou:-), nevím jestli moudrý:-)ale umíš se kolem sebe dívat, dávat si věci dohromady a tvé texty jsou plné života, fakt patří k mým oblíbeným
|
17.04.2026 - 07:39
Malebná skoro pohádková, plná lásky
|
17.04.2026 - 07:37
Podivně krásná básnička vytvořila zajímavou atmosféru, kterou malinko nechápu, nebo spíš nevím jestli chápu:-)ale líbí se mi moc
|
17.04.2026 - 01:48
Krásy světa
a sílu okamžiku vnímat můžeme v každém věku Vše jednou končí mládí zamáváme dokud jsme ale tady pořád se dobře máme |
17.04.2026 - 01:33
Všechno modré z nebe
dala by ti jistě ráda schází dotek pohlazení srdíčko bije ale strádá Jemná smutná básnička |
17.04.2026 - 01:29
Špáďa: A kdo zaváhá ten ne…. :-) dík
|
15.04.2026 - 23:13
Nápadité, obrazotvorné a plné myšlenek a sochy Moai mě navíc fascinují
|


