valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
06.06.2026 - 16:08
valerie: Děkuji moc za čtení všem a také za milý komentář
04.06.2026 - 15:10
M.A.Rek: Také "obdivuji, když z takového tématu napíšeš báseň". Nazvládal bych to s takovou bravurou. Držím palce a myslím na Tebe.
20.05.2026 - 22:22
M.A.Rek: I když zapadne
je na Slunci nádherné
že zase vyjde
20.05.2026 - 22:13
M.A.Rek: Přeji té zrzavé holčičce čtyřlístek i se sojčím pírkem.
10.05.2026 - 22:08
Marťas9: Ráda jsem četla Val...
10.05.2026 - 13:52
Zeanddrich E.: Moc hezké :)
09.05.2026 - 22:04
Vaska49: Hezky vydařené dílo! Hezká myšlenka!
08.05.2026 - 10:26
Lilith: Hezunký to moc ;-)
08.05.2026 - 08:22
valerie: divoženka1: dík!!!!!
08.05.2026 - 08:10
divoženka1: Krásné!!!!!
08.05.2026 - 07:18
valerie: Lilith: René Vulkán: děkuji za reakce, těší mě to
07.05.2026 - 11:41
Lilith: Moc hezký.
07.05.2026 - 08:31
René Vulkán: Poetické.
25.04.2026 - 20:44
Marťas9: Krásná báseň, milují jaro jak všechno pučí, ptáčci se překřikují...
24.04.2026 - 13:07
Lilith: S ptačí písní rána jsou tak nějak jiná... lepší... ;-)
23.04.2026 - 23:34
valerie: Lionhead: přesně tak vznikla krátce po probuzení cestou do práce, děkuji
23.04.2026 - 23:33
valerie: Radegast: děkuji
23.04.2026 - 23:33
valerie: M.A.Rek: moc milý komentář burcující představivost, dík
23.04.2026 - 23:32
valerie: divoženka1: rána jsou čerstvá a voňavá a jsou příslibem věcí příštích, děkuji
23.04.2026 - 02:43
Lionhead: Moc hezky vystiženo, navodila ten pocit, který máme, když den teprve vstvává.
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku