valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.06.2026 - 16:08
valerie: Děkuji moc za čtení všem a také za milý komentář
|
04.06.2026 - 15:10
M.A.Rek: Také "obdivuji, když z takového tématu napíšeš báseň". Nazvládal bych to s takovou bravurou. Držím palce a myslím na Tebe.
|
20.05.2026 - 22:22
|
20.05.2026 - 22:13
M.A.Rek: Přeji té zrzavé holčičce čtyřlístek i se sojčím pírkem.
|
10.05.2026 - 22:08
Marťas9: Ráda jsem četla Val...
|
10.05.2026 - 13:52
Zeanddrich E.: Moc hezké :)
|
09.05.2026 - 22:04
Vaska49: Hezky vydařené dílo! Hezká myšlenka!
|
08.05.2026 - 10:26
Lilith: Hezunký to moc ;-)
|
08.05.2026 - 08:22
valerie: divoženka1: dík!!!!!
|
08.05.2026 - 08:10
divoženka1: Krásné!!!!!
|
08.05.2026 - 07:18
valerie: Lilith: René Vulkán: děkuji za reakce, těší mě to
|
07.05.2026 - 11:41
Lilith: Moc hezký.
|
07.05.2026 - 08:31
René Vulkán: Poetické.
|
25.04.2026 - 20:44
Marťas9: Krásná báseň, milují jaro jak všechno pučí, ptáčci se překřikují...
|
24.04.2026 - 13:07
Lilith: S ptačí písní rána jsou tak nějak jiná... lepší... ;-)
|
23.04.2026 - 23:34
valerie: Lionhead: přesně tak vznikla krátce po probuzení cestou do práce, děkuji
|
23.04.2026 - 23:33
valerie: Radegast: děkuji
|
23.04.2026 - 23:33
valerie: M.A.Rek: moc milý komentář burcující představivost, dík
|
23.04.2026 - 23:32
valerie: divoženka1: rána jsou čerstvá a voňavá a jsou příslibem věcí příštích, děkuji
|
23.04.2026 - 02:43
Lionhead: Moc hezky vystiženo, navodila ten pocit, který máme, když den teprve vstvává.
|


