valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
28.08.2025 - 21:38
Tvé vnímání mě nadchlo, navíc vytvořilo zajímavé obrazy a že víš víc než mnozí, vím
|
28.08.2025 - 21:28
Milé a ač pár slov, vyprávěním se to rozvětvilo
|
28.08.2025 - 09:42
Je hezké si takhle pohrát :-D
|
28.08.2025 - 09:39
Už ta první sloka je opravdu krásná, moc se ti povedla duhová básnička
|
28.08.2025 - 09:35
Děkuji za vzpomínku asi všichni někoho v nebi máme a tys tam poslala hezký jemný pozdrav
|
27.08.2025 - 15:42
Tak to občas chodí…líbí se mi jak je napsaná
|
27.08.2025 - 15:39
Takový je život…zajímavá báseň, víckrát přečtěná
|
27.08.2025 - 15:34
Neskutečně milé
|
27.08.2025 - 15:33
Moc nemám ráda kompromisy, ale tenhle je fajn
|
27.08.2025 - 15:31
Zeanddrich E.: nenašla, tak tedy Roman?
|
27.08.2025 - 15:28
Zeanddrich E.: tak nevím, podívám se na tvůj románek jestli ho tu máš, dík
|
27.08.2025 - 15:26
Zeanddrich E.: děkuji za čtení a těším se
|
26.08.2025 - 23:18
Musela jsem si, přiznám se, vygooglit co je Šembera, tak teď už vím a chápu, také mám taková místa, milá mini
|
26.08.2025 - 22:51
Mám pocit že fotografiím odzvonilo, tak dík za hezkou básničku o staré dobré fotografii
|
26.08.2025 - 22:49
Krásná milostná poezie
|
26.08.2025 - 22:46
Zkus nadrobit těm mramorovým
lepší to asi nebude, důvěrně ti povím drobky pak zůstanou všude a nevím co z tebe zbude ;-) Pobavils |
26.08.2025 - 22:37
Nápadité, pobavilo;-)
|
26.08.2025 - 22:34
neonancesion: trochu nechápu;-)a dík za reakci
|
26.08.2025 - 22:32
Zeanddrich E.: jestli je to tak, tak nevím jestli mám být potěšena že jsem tak čitelná nebo nemám:-D děkuji. A odkud?
|
26.08.2025 - 22:30
j.m.: pobavils:-) dík
|


