valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
28.08.2025 - 21:38
Tvé vnímání mě nadchlo, navíc vytvořilo zajímavé obrazy a že víš víc než mnozí, vím
28.08.2025 - 21:28
Milé a ač pár slov, vyprávěním se to rozvětvilo
28.08.2025 - 09:42
Je hezké si takhle pohrát :-D
28.08.2025 - 09:39
Už ta první sloka je opravdu krásná, moc se ti povedla duhová básnička
28.08.2025 - 09:35
Děkuji za vzpomínku asi všichni někoho v nebi máme a tys tam poslala hezký jemný pozdrav
27.08.2025 - 15:42
Tak to občas chodí…líbí se mi jak je napsaná
27.08.2025 - 15:39
Takový je život…zajímavá báseň, víckrát přečtěná
27.08.2025 - 15:34
Neskutečně milé
27.08.2025 - 15:33
Moc nemám ráda kompromisy, ale tenhle je fajn
27.08.2025 - 15:31
Zeanddrich E.: nenašla, tak tedy Roman?
27.08.2025 - 15:28
Zeanddrich E.: tak nevím, podívám se na tvůj románek jestli ho tu máš, dík
27.08.2025 - 15:26
Zeanddrich E.: děkuji za čtení a těším se
26.08.2025 - 23:18
Musela jsem si, přiznám se, vygooglit co je Šembera, tak teď už vím a chápu, také mám taková místa, milá mini
26.08.2025 - 22:51
Mám pocit že fotografiím odzvonilo, tak dík za hezkou básničku o staré dobré fotografii
26.08.2025 - 22:49
Krásná milostná poezie
26.08.2025 - 22:46
Zkus nadrobit těm mramorovým
lepší to asi nebude, důvěrně ti povím
drobky pak zůstanou všude
a nevím co z tebe zbude ;-)

Pobavils
26.08.2025 - 22:37
Nápadité, pobavilo;-)
26.08.2025 - 22:34
neonancesion: trochu nechápu;-)a dík za reakci
26.08.2025 - 22:32
Zeanddrich E.: jestli je to tak, tak nevím jestli mám být potěšena že jsem tak čitelná nebo nemám:-D děkuji. A odkud?
26.08.2025 - 22:30
j.m.: pobavils:-) dík
1 ... 5|6|7|8|9|10|11|12|13 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku