valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
15.03.2026 - 23:27
Rozhodně povedeně zpracované zklamání s kapkou víry v závěru, moc líbí
|
15.03.2026 - 23:20
Refrén je víc než podařený a vlastně celé dílo
|
15.03.2026 - 23:17
Děsím se co vše AI dokáže, ale tohle jsem si moc ráda poslechla, a budou mi slova i melodie ještě chvilku znít v uších, dobrá práce
|
15.03.2026 - 23:12
Nadchlo mě to, miluju takový přístup k životu
|
15.03.2026 - 23:10
Fakt mě to baví :-)
|
12.03.2026 - 10:24
Je to krásný, táta umřel taky na jaře a ano, smutkem už jemu nepomůžu, přeji jaro plné sluníčka, vzpomínky zůstávají
|
12.03.2026 - 10:20
:-D
|
08.03.2026 - 16:40
Obsah mě nutí zas a znova
číst tvoje zkomolená slova |
08.03.2026 - 16:36
Nejkrásnější kytka, nejen k MDŽ :-)
|
08.03.2026 - 16:35
Krásná atmosféra klidu a míru
|
08.03.2026 - 16:32
Tak mě ta básnička potěšila moc, nejen svými rýmy, ať jaro žije! a taky poezie
|
08.03.2026 - 16:22
Sluníčko už havěť láka
dávej pozor na čmeláka:-) ať nešlápne ho botička milá je tvoje básnička |
06.03.2026 - 12:13
Našla jsem zatím tohle, pobavilo, poučilo, jen bych to opravdu rozdělila alespoň na tři části
|
05.03.2026 - 15:48
Pobavilo!
|
05.03.2026 - 15:43
Přesto že tvůj styl nechápu a vlastně ani ho chápat nemusím, sdělení má hlavu a patu a líbí se mi
|
05.03.2026 - 15:36
Už se chystám maceškami vyzdobit truhlíky, miluji je, můžou se sázet už teď a vydrží i mrazíky, tudíž tvé krásně zrýmované poselství rozšířím i tady, moc ráda jsem si, přečetla, nechť macešky rozzáří nejen naše ulice, ale hlavně naše tváře...
|
04.03.2026 - 07:50
:-D :-D
|
04.03.2026 - 07:47
Když nás půjdou miliony, všichni proti větru, každý ujde ten svůj metr, dáme metr k metru-V+W na to jsem si vzpomněla a taky na svou tetu která s oblibou říkala vtip o trochu mentálně zaostalém chlapečkovi který zpíval: Až nás budou miliony...takže básnička mě zaujala a chválím rýmy i obsah a závěr
|
04.03.2026 - 07:33
Vytvořil si rozsáhlou sbírku perliček, ráda přečtu další, historie není zcela moje parketa, ale tohle fakt pobavilo
|
04.03.2026 - 07:30
Zeanddrich E.: jsem :-) a přesto věřím, dík
|


