Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
01.02.2012 - 16:03
Ano, čas kolem nás pádí, jako srnka v lese
pohádkou je mládí, k stáří schyluje se |
01.02.2012 - 09:37
Jo, to je dobrý nápad, moc hezky napsané... ST
|
31.01.2012 - 22:52
SuperTip
|
31.01.2012 - 22:50
To je hezké!
|
31.01.2012 - 18:01
Večer se kouknu na nebe
hned vzpomenu si na tebe řeknu si, to se mi nezdá je tam i tvoje hvězda. |
31.01.2012 - 15:46
... snad přijde lepší, nová, pak hráti budem znova
|
31.01.2012 - 10:16
To se mi hrozně moc líbí ***
Dík, že jsi to sem vložil, skvělý překlad! |
31.01.2012 - 10:10
***
|
31.01.2012 - 09:52
Moc hezky napsáno.
Na takovou lásku snad zapomenout nelze. |
31.01.2012 - 09:48
Smutně krásné, až se mi v srdci zachvělo... ST!
|
31.01.2012 - 09:42
Básně, lásky pramínky, potěšení, vzpomínky...
|
31.01.2012 - 09:31
Lahodná ...
|
31.01.2012 - 09:21
Líbí se mi tvá zimní poesie.
Mrazivá zima do kroku přidala předvádí se v bílé radši bych jaro už vítala o to víc bude milé. |
30.01.2012 - 22:24
Tenhle smutek znám... hezky jsi to napsala. ST
|
30.01.2012 - 22:20
Líbí se mi.
Že jsi zmeškal pravou chvíli příště se to povede až se Emil se svou pílí někde jinde předvede :-) |
30.01.2012 - 22:15
I můry mají své kouzlo...
|
30.01.2012 - 19:19
roztomilé štěňátko
získá si tě zakrátko ta potvůrka hravá radost, lásku dává |
29.01.2012 - 12:34
temnotou noční můry
zoufalá prosba letí on dívá se, zpívá shůry duši tvou z těla rve ti |
29.01.2012 - 12:08
Koťátka jsou sladká
kočičí srst hladká rány v duši bolí méně mně je léčí hebké štěně. |
29.01.2012 - 11:55
Jednička s hvězdičkou tvé labutince a ST tobě.
|


