Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
24.01.2012 - 22:04
Taky je mi tu moc hezky
můžu tu vypsat radosti i stesky věřím, neb alespoň tuším že mám tu houf spřízněných duší. |
24.01.2012 - 17:03
To je krásný sen... ST!
|
24.01.2012 - 17:00
Touha je věčně mladá
za báseň STip dám ráda |
24.01.2012 - 12:36
Moc krásné... ST
Na šachy sedá prach teď nechce se mi hrát v zimě stoletá ale nemám strach v létě mi zas bude jenom padesát :-) Den sem, den tam takhle já to mám nejsem z toho smutná jdu vařit, pak těšit se jak všem chutná |
23.01.2012 - 13:44
To je hezké! Blahopřeju.
|
23.01.2012 - 13:41
To je krásné... ST
|
23.01.2012 - 13:39
Pěkné
|
23.01.2012 - 13:12
Jsi tu, to je skvělé...
|
23.01.2012 - 13:07
Jako v pohádce,
přeju ať to štěSTí nekonečně trvá! |
23.01.2012 - 13:01
:-) snáře lžou
|
23.01.2012 - 12:57
ANO, opět moc krásné
ST za umění popsat milování vždy jinými krásnými slovy |
22.01.2012 - 23:04
umíš, umíš umíš
|
22.01.2012 - 22:59
VýSTižné!
|
22.01.2012 - 22:57
Umíš skvoSTně dozrávat a psát.
|
22.01.2012 - 22:54
Nevíš, proč mi to hezky připomnělo Nohavicu? Já taky nevím :-)
|
22.01.2012 - 22:50
To bych si přála! SuperTip se zpožděním.
|
22.01.2012 - 22:49
Proč je ta zima tak dlouhá? Snad v létě bude teplo zadarmo.
Povedené verše. |
22.01.2012 - 22:43
Pěkně povedené!
|
22.01.2012 - 22:40
Co vše tu člověk namele
než čas mu lůžko ustele v pekle nebo v ráji nic se neutají... ST |
22.01.2012 - 22:28
Na lásku nechci lék
jak jeden básník řek lépe je nešťaSTně milovat než lásku nikdy nepoznat... |


