Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
24.01.2012 - 22:04
Taky je mi tu moc hezky
můžu tu vypsat radosti i stesky
věřím, neb alespoň tuším
že mám tu houf spřízněných duší.
24.01.2012 - 17:03
To je krásný sen... ST!
24.01.2012 - 17:00
Touha je věčně mladá
za báseň STip dám ráda
24.01.2012 - 12:36
Moc krásné... ST
Na šachy sedá prach
teď nechce se mi hrát
v zimě stoletá
ale nemám strach
v létě mi zas bude
jenom padesát :-)
Den sem, den tam
takhle já to mám
nejsem z toho smutná
jdu vařit, pak těšit se
jak všem chutná
23.01.2012 - 13:44
To je hezké! Blahopřeju.
23.01.2012 - 13:41
To je krásné... ST
23.01.2012 - 13:39
Pěkné
23.01.2012 - 13:12
Jsi tu, to je skvělé...
23.01.2012 - 13:07
Jako v pohádce,
přeju ať to štěSTí nekonečně trvá!
23.01.2012 - 13:01
:-) snáře lžou
23.01.2012 - 12:57
ANO, opět moc krásné
ST za umění popsat milování vždy jinými krásnými slovy
22.01.2012 - 23:04
umíš, umíš umíš
22.01.2012 - 22:59
VýSTižné!
22.01.2012 - 22:57
Umíš skvoSTně dozrávat a psát.
22.01.2012 - 22:54
Nevíš, proč mi to hezky připomnělo Nohavicu? Já taky nevím :-)
22.01.2012 - 22:50
To bych si přála! SuperTip se zpožděním.
22.01.2012 - 22:49
Proč je ta zima tak dlouhá? Snad v létě bude teplo zadarmo.
Povedené verše.
22.01.2012 - 22:43
Pěkně povedené!
22.01.2012 - 22:40
Co vše tu člověk namele
než čas mu lůžko ustele
v pekle nebo v ráji
nic se neutají... ST
22.01.2012 - 22:28
Na lásku nechci lék
jak jeden básník řek
lépe je nešťaSTně milovat
než lásku nikdy nepoznat...
1 ... 808|809|810|811|812|813|814|815|816 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku