Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
22.01.2012 - 20:59
Maluješ překrásně, s láskou... ST
|
22.01.2012 - 20:55
Krásné vyznání...
|
22.01.2012 - 20:53
Hezké...
|
22.01.2012 - 20:51
To jo :-))
|
22.01.2012 - 16:12
Krásný obrázek... ST
|
22.01.2012 - 16:06
zní mi jako písnička
|
22.01.2012 - 10:29
taky se ptám
|
22.01.2012 - 10:27
To je smutné, chce to odejít...
|
22.01.2012 - 10:24
mimo jiné se mi líbí chvíle pro mazlíčky :-)
|
22.01.2012 - 09:34
vidím ten obrázek jasně
bílo - a všude je krásně |
22.01.2012 - 09:28
tak já ti radím, vyplač se, pak přijde jistě zas lásky a úsměvů čas
|
22.01.2012 - 09:18
snad smutek je jen na chvíli
ráno ho slunce rozptýlí |
22.01.2012 - 09:12
ať se zas brzy usmíváš
|
22.01.2012 - 09:03
to dobře znám, hezky napsáno... ST
|
22.01.2012 - 09:00
v příštím životě
|
21.01.2012 - 18:19
Něžně hezká.
|
21.01.2012 - 18:17
Taky se mi moc líbí... ST
|
21.01.2012 - 18:15
Laskající.
Ať je půlnoc, nebo zrána láska krásná je vám dána. ST |
21.01.2012 - 18:10
Je to tak, srdci neporučíš. Hezké.
|
21.01.2012 - 18:07
To je hezké...
|


