Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
22.01.2012 - 20:59
Maluješ překrásně, s láskou... ST
22.01.2012 - 20:55
Krásné vyznání...
22.01.2012 - 20:53
Hezké...
22.01.2012 - 20:51
To jo :-))
22.01.2012 - 16:12
Krásný obrázek... ST
22.01.2012 - 16:06
zní mi jako písnička
22.01.2012 - 10:29
taky se ptám
22.01.2012 - 10:27
To je smutné, chce to odejít...
22.01.2012 - 10:24
mimo jiné se mi líbí chvíle pro mazlíčky :-)
22.01.2012 - 09:34
vidím ten obrázek jasně
bílo - a všude je krásně
22.01.2012 - 09:28
tak já ti radím, vyplač se, pak přijde jistě zas lásky a úsměvů čas
22.01.2012 - 09:18
snad smutek je jen na chvíli
ráno ho slunce rozptýlí
22.01.2012 - 09:12
ať se zas brzy usmíváš
22.01.2012 - 09:03
to dobře znám, hezky napsáno... ST
22.01.2012 - 09:00
v příštím životě
21.01.2012 - 18:19
Něžně hezká.
21.01.2012 - 18:17
Taky se mi moc líbí... ST
21.01.2012 - 18:15
Laskající.
Ať je půlnoc, nebo zrána
láska krásná je vám dána.
ST
21.01.2012 - 18:10
Je to tak, srdci neporučíš. Hezké.
21.01.2012 - 18:07
To je hezké...
1 ... 809|810|811|812|813|814|815|816|817 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku