Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
25.01.2012 - 18:46
Pěkný!
25.01.2012 - 18:43
Úsměvná, hezká
25.01.2012 - 16:25
Že to nejde? Jít to musí!
Až nám bude nejhůř
snad to lidi zkusí
navzájem si pomáhat
boj proti zlu nevzdávat.
25.01.2012 - 15:53
V tvých verších a ve snění
vzpomínka na lásku probleskne
to není žádné blouznění
jenom se člověku zaSTeskne...
25.01.2012 - 15:41
Pánům je fuk, že jsme v háji
jen když oni prachy mají.
25.01.2012 - 14:10
s ní na lavičce sní o jaru, zatímco sněží
25.01.2012 - 13:57
Hezké.
25.01.2012 - 13:56
Básnička má smysl a vtip, takže jsem ji netípla, ale dala SuperTip.
25.01.2012 - 13:52
Hezké počtení. Jak to bylo dál?
25.01.2012 - 11:57
Fajn, že jsi tady. Báseň je krásná... ST
25.01.2012 - 11:54
Hezké.
25.01.2012 - 10:58
To je krásné... ST
25.01.2012 - 10:56
Mlčím... jen ST
25.01.2012 - 10:50
Taky se mi líbí.
25.01.2012 - 10:37
Probudit se a dál si snít, dobré je
cítit jaro a lásku co tě zahřeje.
25.01.2012 - 10:28
Tak to někdy bývá, po napsání se uleví, napsala jsi to skvěle... ST
25.01.2012 - 10:12
Pod kůží dál ho mám (ne)chci zapomenout
25.01.2012 - 09:15
Se všemi přede mnou souhlasím, moc hezky jsi to napsal... ST
24.01.2012 - 23:01
Taky se ptám
odpověď mám, zatím nikdy.
ST
24.01.2012 - 22:55
Moc hezké... ST
1 ... 807|808|809|810|811|812|813|814|815 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku