Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
04.02.2012 - 09:53
:-) směju se, i když je to k pláči :-)
|
04.02.2012 - 09:51
Naděje v tichu křičí... ST
|
04.02.2012 - 09:49
Někdy se to stává
zboří se ti sen láska hodně dává někdy bere jen... Za tvé verše ST |
04.02.2012 - 09:41
Silné a krásné, hodné lvice... ST!
|
04.02.2012 - 09:39
Hloubáš, touláš a ztrácíš se hezky. ST
|
04.02.2012 - 08:25
Pěkně vyjádřeno!
|
04.02.2012 - 08:21
Dobrý.
|
03.02.2012 - 21:50
šikovný
|
03.02.2012 - 17:49
Děkuji za pěknou básničku.
|
03.02.2012 - 17:46
Jo, to vše je život.
|
03.02.2012 - 17:37
Prima ráno je ti přáno.
|
03.02.2012 - 17:28
Taky se mi líbí.
|
03.02.2012 - 17:27
Hezké...
|
03.02.2012 - 17:24
nejsi v tom sám :-)
|
03.02.2012 - 15:59
Kdo by odolal té vůni...
když hebký dotyk rtů otočil vesmírem Ten večer voněl jasmínem až k podvazkům... ST |
03.02.2012 - 11:23
Já ti to věřím, i když - dvacet let je dlouhá doba, hlavně že se objevila...
|
03.02.2012 - 11:18
Ať je zima nebo léto, s láskou vždycky hezké je to!
|
03.02.2012 - 11:11
Ano, to chce čas, uvidíš...
|
03.02.2012 - 11:09
Jak je mi to známé, taky doma máme kočky milované. ST
|
03.02.2012 - 11:04
Nejistota je nejhorší...
|


