Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
04.02.2012 - 09:53
:-) směju se, i když je to k pláči :-)
04.02.2012 - 09:51
Naděje v tichu křičí... ST
04.02.2012 - 09:49
Někdy se to stává
zboří se ti sen
láska hodně dává
někdy bere jen...
Za tvé verše ST
04.02.2012 - 09:41
Silné a krásné, hodné lvice... ST!
04.02.2012 - 09:39
Hloubáš, touláš a ztrácíš se hezky. ST
04.02.2012 - 08:25
Pěkně vyjádřeno!
04.02.2012 - 08:21
Dobrý.
03.02.2012 - 21:50
šikovný
03.02.2012 - 17:49
Děkuji za pěknou básničku.
03.02.2012 - 17:46
Jo, to vše je život.
03.02.2012 - 17:37
Prima ráno je ti přáno.
03.02.2012 - 17:28
Taky se mi líbí.
03.02.2012 - 17:27
Hezké...
03.02.2012 - 17:24
nejsi v tom sám :-)
03.02.2012 - 15:59
Kdo by odolal té vůni...
když hebký dotyk rtů
otočil vesmírem
Ten večer voněl jasmínem

až k podvazkům... ST
03.02.2012 - 11:23
Já ti to věřím, i když - dvacet let je dlouhá doba, hlavně že se objevila...
03.02.2012 - 11:18
Ať je zima nebo léto, s láskou vždycky hezké je to!
03.02.2012 - 11:11
Ano, to chce čas, uvidíš...
03.02.2012 - 11:09
Jak je mi to známé, taky doma máme kočky milované. ST
03.02.2012 - 11:04
Nejistota je nejhorší...
1 ... 803|804|805|806|807|808|809|810|811 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku