Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
11.02.2012 - 23:05
Krása... ST
|
11.02.2012 - 20:57
:-) chudák děda :-)
|
11.02.2012 - 20:55
Líbezně krásné... ST
|
11.02.2012 - 18:44
Bíša: Pravdu díš, posílám úsměv...
|
11.02.2012 - 18:39
Poutavé vyznání... ST
|
11.02.2012 - 18:16
Bíša: Nerudný a chybující
nedělej si z toho nic to jsme někdy přece všici někdo méně, jiný víc :-) |
11.02.2012 - 11:58
Nežli drama, lepší sranda
tvojich veršů já jsem fanda. |
11.02.2012 - 11:53
mávnutím ruky
utišil šumění noci napůl... ST |
11.02.2012 - 11:49
Vidím to stejně.
|
11.02.2012 - 11:47
Ano, i to je život. Sny a vzpomínky. Hezké.
|
11.02.2012 - 10:40
Loďka se houpá mezi ostrovy
jdou vlny, opři se do vesla směr tvoje srdce napoví by loďka ke dnu neklesla |
11.02.2012 - 10:21
Jsi Člověk láskyplný.
|
11.02.2012 - 08:55
To je hezké ST
|
10.02.2012 - 18:32
jsou to silná slova, líbí se mi
|
10.02.2012 - 18:28
Hezké zamyšlení, naprosto souhlasím ST.
|
10.02.2012 - 12:03
Hezké podléhání.
|
10.02.2012 - 09:32
Věřit se nechce
nevidíš hada spleteš se lehce když ho máš ráda |
10.02.2012 - 09:21
ST!
|
10.02.2012 - 09:19
Krásné stromy, zdravý les...
V Jizerkách už se to zlepšilo, bylo to k pláči, ty pahýly. |
07.02.2012 - 21:55
Mnohdy to tak je, pěkně jsi to vytmavil :-)
|


