Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
07.02.2012 - 15:42
Musí přežít!
07.02.2012 - 11:10
Taky se líbí... ST
07.02.2012 - 11:08
Krása ST
07.02.2012 - 11:07
Ano, to se někdy stává, když sny se lehce plní.
07.02.2012 - 10:53
Bolest srdce v očích... ST
07.02.2012 - 10:49
To je moc hezké ST
07.02.2012 - 10:44
Smutné chvíle, snad se otočí.
Právě jsme se sešli, ty u mně, já u tebe :-)))
07.02.2012 - 10:36
Umím si představit...
07.02.2012 - 10:33
Živě to vidím a líbí se mi to STrašně :-)
06.02.2012 - 23:53
SToprocentně povedená. Tak mě to popletlo, klikla jsem jen tip :-(
06.02.2012 - 19:44
Hezká, jakoby písnička...
06.02.2012 - 19:42
Hezké.
06.02.2012 - 13:02
... láska není v Prčicích :-)
06.02.2012 - 11:34
Fantastické...
06.02.2012 - 11:31
Jo, na pohled krásná, ale zle je ti
když drží tě pevně v obětí.
06.02.2012 - 11:24
Ať už není dlouhá zima
vůně v lese bude prima.
04.02.2012 - 13:51
Všechno nezabili, je to znát a hřebec se vrátí... :-)
04.02.2012 - 11:12
Je to hezky napsané.
Můj názor - padnout v boji, marná sláva.
04.02.2012 - 11:03
Někdy se to stává.
Hezké verše ST
04.02.2012 - 10:05
To je hezké...
Na dětství pěkné vzpomínky a obejít se bez plínky je fajn.
1 ... 802|803|804|805|806|807|808|809|810 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku