Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
03.02.2012 - 07:28
Pěkně vyjádřeno ... ST
|
03.02.2012 - 07:26
Jo, líbí se mi
|
03.02.2012 - 07:24
Dobrá výmluva :-)
|
03.02.2012 - 06:54
Příhodně máš taky smysl pro absurditu... ST
|
03.02.2012 - 06:52
ST
|
02.02.2012 - 18:58
Malý motýlek tě leká
neví co ho zřejmě čeká chudák o kus žvance volá sám nezvolil si úděl mola tak mu trochu stravy nech horší by byl pytel blech :-))) |
02.02.2012 - 16:20
Ona ví,
ty čekáš skrytě na dvě slůvka Miluji tě těmi odpoví |
02.02.2012 - 16:13
To je hezké!
|
02.02.2012 - 16:09
Úsměvy a tip, pobavila
|
02.02.2012 - 12:17
S upírem divným se setkati - třeba tu fakturu zaplatí, když o něm tak zajímavě píšeš :-)
|
02.02.2012 - 12:02
Připomnělo mi to první lásku (platonickou - trvala dlouho)
Kdo jsi, že mě tak přitahuješ... |
02.02.2012 - 10:36
Slyším a vidím krásný déšť. ST
|
02.02.2012 - 10:32
:-) povedená
|
02.02.2012 - 09:30
Když věřím, STane se.
|
02.02.2012 - 09:15
Moc hezká vzpomínka, pár slov, co chytnou za srdce. ST!
|
01.02.2012 - 23:49
Na cestu do zahraničí
ať ti správný vítr fičí opustíš-li rodnou hroudu stejně všude potkáš Joudu vrať se domů bez řečí ať Iveta nebrečí :-) ST |
01.02.2012 - 23:08
SkvoSTné verše... Moc se mi líbí!***
|
01.02.2012 - 23:05
Ano. Láska nás laská, někdy bolí a odpouští, sem tam i opouští.
|
01.02.2012 - 16:23
To je ONA
ji máš v duši pro ni tvoje srdce buší píšeš pro ni básně je vám spolu krásně |
01.02.2012 - 16:14
Potřebuje...
to by chtělo něžné ruce mladé tělo teplo jeho kůže potřebuje muže budiž odpuštěno... |


