Kapka» registrace: 30.11.2011 » 85, žena, Pardubice
» vzkaz
» děl: 484 |
Komentáře uživatele :
29.01.2012 - 11:18
To je blažené ráno, verše roztomilé...
Též jsem líně vstala nevoní mi nic buchty bych si dala tak jdu rychle píct :-) |
29.01.2012 - 09:39
Krásná fantazie
ST |
29.01.2012 - 09:36
To je krásný!
ST |
29.01.2012 - 09:32
Ne každý co krade zmrzne pod mostem.
Moc hezky napsáno! |
29.01.2012 - 09:26
Taky zaujala, krásně napsaná. Jinak souhlas s čubíkem.
|
29.01.2012 - 09:10
ST
do vřavy válečné verbujou statečné v závětří sobě si medaile zavěsí |
29.01.2012 - 09:02
... až budu spát, přilehni ke mně
láska nás zahřeje, pohne se země |
28.01.2012 - 21:14
A léta běží, láska - kde je?
Na skráně sněží, přesto hřeje... |
28.01.2012 - 19:34
Čtu několikrát, unesena zvláštním kouzlem.
|
28.01.2012 - 17:54
Tvá kouzelná dáma
ať je tu či není určitě ji blaží že probouzí tvé snění |
28.01.2012 - 10:27
Co se na hrádečku děje
černá paní, noční reje... |
28.01.2012 - 10:03
Taky si říkám - zajímavý námět a pěkně napsáno.
|
28.01.2012 - 09:56
***
|
28.01.2012 - 09:54
Výstižné...
|
28.01.2012 - 09:49
Je to hezké. Ještě mrzne, všude, ale jaro bude!
|
27.01.2012 - 22:16
Pěkné.
|
27.01.2012 - 15:34
Anděl někdy unaveně
usne na své noční směně milenci jak láskou hoří nakonec svou postel zboří chudák anděl, ten se leká co ho s nimi v noci čeká :-) |
27.01.2012 - 15:16
liška před kurníkem sedí
na lup zuby cení pak zmateně dovnitř hledí že už tam nic není |
26.01.2012 - 11:02
Děti našich dětí...
povím pravdu prostou s nimi dobře je ti moc rychle však rostou. Tvé verše jsou moc fajn... ST |
25.01.2012 - 22:05
Ptáme se a hledáme
odpovědi neznáme... |


