Kapka

» registrace: 30.11.2011
» 85, žena, Pardubice
» děl: 484
» komentářů: 16538 / 10574
Komentáře uživatele :
29.01.2012 - 11:18
To je blažené ráno, verše roztomilé...

Též jsem líně vstala
nevoní mi nic
buchty bych si dala
tak jdu rychle píct :-)
29.01.2012 - 09:39
Krásná fantazie
ST
29.01.2012 - 09:36
To je krásný!
ST
29.01.2012 - 09:32
Ne každý co krade zmrzne pod mostem.
Moc hezky napsáno!
29.01.2012 - 09:26
Taky zaujala, krásně napsaná. Jinak souhlas s čubíkem.
29.01.2012 - 09:10
ST
do vřavy válečné
verbujou statečné
v závětří sobě si
medaile zavěsí
29.01.2012 - 09:02
... až budu spát, přilehni ke mně
láska nás zahřeje, pohne se země
28.01.2012 - 21:14
A léta běží, láska - kde je?
Na skráně sněží, přesto hřeje...
28.01.2012 - 19:34
Čtu několikrát, unesena zvláštním kouzlem.
28.01.2012 - 17:54
Tvá kouzelná dáma
ať je tu či není
určitě ji blaží
že probouzí tvé snění
28.01.2012 - 10:27
Co se na hrádečku děje
černá paní, noční reje...
28.01.2012 - 10:03
Taky si říkám - zajímavý námět a pěkně napsáno.
28.01.2012 - 09:56
***
28.01.2012 - 09:54
Výstižné...
28.01.2012 - 09:49
Je to hezké. Ještě mrzne, všude, ale jaro bude!
27.01.2012 - 22:16
Pěkné.
27.01.2012 - 15:34
Anděl někdy unaveně
usne na své noční směně
milenci jak láskou hoří
nakonec svou postel zboří
chudák anděl, ten se leká
co ho s nimi v noci čeká :-)
27.01.2012 - 15:16
liška před kurníkem sedí
na lup zuby cení
pak zmateně dovnitř hledí
že už tam nic není
26.01.2012 - 11:02
Děti našich dětí...
povím pravdu prostou
s nimi dobře je ti
moc rychle však rostou.

Tvé verše jsou moc fajn... ST
25.01.2012 - 22:05
Ptáme se a hledáme
odpovědi neznáme...
1 ... 806|807|808|809|810|811|812|813|814 ... 827

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku