divoženka1» registrace: 14.01.2012 » 71, žena
» vzkaz
» děl: 342 |
Komentáře uživatele :
26.01.2026 - 07:31
Ještě je jiná možnost teple se obléci a na boty si dát nesmeky a hned ta zima vypadá přívětivěji i když já pokud můžu tak jí trávím u šipkového čaje
|
25.01.2026 - 05:10
To je snad poprvé co se vyjadřuji k politické úvaze,ale musím říci,že s tím naprosto souhlasím jenom nevím jak přesvědčit ty lidi aby měli tu odvahu a neustupovali někomu o kom si myslí, že je mocnější nebo vzdělanější
|
20.01.2026 - 09:09
Krakonoš slzy roní
a je z toho v tranzu Balí si uzlíček jde hledat holku z Marsu |
20.01.2026 - 05:15
Radegast: René Vulkán: Špáďa: děkuji vám básníci
|
18.01.2026 - 16:48
Baví mě to a je to skvělé nazpívané
|
18.01.2026 - 08:48
Mám ráda hvězdy a dneska v noci zářily opravdu jasně tvá hvězdná básnička je za ST
|
18.01.2026 - 07:09
napsat že takových je plný svět
to bych se spletl Protože poslední sloka tvoří výjimku že je kecálek si ego nepřizná ani na chvilku |
13.01.2026 - 14:55
Ten pohled na hladovějící hrob se mi líbí zkus mu domluvit aby držel dietu
|
13.01.2026 - 06:41
ST za odvahu ale ne je to za básničku to jsem si jenom vzpomněla na ty odvážlivce co lezou do té ledové vody
|
12.01.2026 - 01:57
Zeanddrich E.: Bezdomovcům a taky psům uvázaným u boudy bych teda přála teplo básnička se mi líbí končí optimisticky
|
12.01.2026 - 01:52
Tiché ST je to pravdivé až to bolí
|
09.01.2026 - 02:55
Děsivé
|
05.01.2026 - 15:20
Dala jsem si tu básničku od vrchu až dolů teď ještě tu sladkou tečku a kafe
|
05.01.2026 - 11:57
Štístko to je jistě schované na konci nitě začmodrchané. Ten kdo nitky naváže tomu se štístko ukáže
|
03.01.2026 - 12:27
Děkuji a tobě též přeji hodně zdraví a ať tě múza neopouští
|
02.01.2026 - 11:40
Poslechni fyziky
byla by to škoda kdyby vás kmen rozmačkal a trosky odnesla voda |
01.01.2026 - 16:07
Ano k tomu se přidávám jen nevím jak ho zastavit tak aspoň ST ráda dám
|
31.12.2025 - 17:23
Je to napsané srdcem takže pro mě poeta jsi
|
31.12.2025 - 14:54
Cink,cink za pár hodin se tento rok stane minulostí,připíjím na ten nový ať je zdravý a plný veselostí
|
29.12.2025 - 05:13
Cink cink pohádkový nový rok Květuško
|


