divoženka1

» registrace: 14.01.2012
» 71, žena
» děl: 342
» komentářů: 4665 / 3303
Komentáře uživatele :
29.12.2025 - 04:49
Dala bych i víc bodů kdyby to šlo křik a nenávist je hodně slyšet láska je tichá
28.12.2025 - 15:45
Pokud máš žlab můžeš do něj nasypat :-))
27.12.2025 - 20:18
na štatlu psala jsem úkoly
Šalinou jezdila do školy jo to byly časy
když měli kluci dlouhé vlasy
25.12.2025 - 08:23
Je to zázrak člověk si to uvědomí hlavně,když o něco z toho přijde
25.12.2025 - 01:00
Tobě také požehnané Vánoce
24.12.2025 - 07:16
Marťas9: Dota Slunská: holky děkuji i vám šťastné a veselé
24.12.2025 - 03:58
Martinko požehnané vánoční svátky tobě i tvým blízkým a pevné zdraví
24.12.2025 - 03:54
Už jsem to psala, že máš dar málo slovy říci hodně
23.12.2025 - 06:15
Špáďa: mám krásnou fotku kde jsou šipky v mrazivém obalu ale neumím ji sem dát a sušené šipky nesmíš vařit musíš je pomalu louhovat je na to taková speciální konvička pod kterou zapálíš svíčky Ježíšek jí má pro mě již nachystanou
19.12.2025 - 17:36
Dokázal si pár slovy říci hodně
18.12.2025 - 16:09
Tady tak trochu láska prochází žaludkem,:-) a já
18.12.2025 - 04:10
Je to spíš takové rozjímání jak básnička ale je to hezké
15.12.2025 - 17:07
Ta báseň je citlivosmutná
15.12.2025 - 16:49
Ať se ti tady hezky plave:-) vítej v modrém moři
13.12.2025 - 05:08
I takhle funguje někdy naše zdravotnictví
10.12.2025 - 16:57
Líbí se mi a myslela jsem si že to psal někdo starší ale možná jsi stará duše
10.12.2025 - 08:42
Dastíku zlatíčko držím ti packy
Vrátiš se za chvíli nachystm plné misky
09.12.2025 - 09:12
Taková smutná slova pomněnko voňavá
09.12.2025 - 09:08
Zabít prase nebo rybu :-))))
To já vůbec nedovedu
Do kostela na půlnoční
moje kroky vedu
Pak si dám punč u stromečku
to já dobře svedu
08.12.2025 - 06:28
Kamínky mají silnou moc je to energie někdy vzpomínka
1 ... 2|3|4|5|6|7|8|9|10 ... 234

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku