divoženka1

» registrace: 14.01.2012
» 71, žena
» děl: 342
» komentářů: 4665 / 3303
Komentáře uživatele :
22.04.2026 - 05:42
Nevstřebanka je krásné slovo
07.04.2026 - 12:40
Krásný příběh miluju ateliéry
03.04.2026 - 16:58
díky tobě vím co mi kvete na dvorku je to ten zub růžový a já jsem marně přemýšlela kde se to tam vzalo a teď už vím přineslo to z Květusčinou básní jaro, přeji ti krásné svátky a pevné zdraví
30.03.2026 - 11:15
Je to přesně takové jak se člověk cítí, když mu do žil teče koktejl který musí vypít a nechutná mu
29.03.2026 - 10:57
Krasná
28.03.2026 - 16:39
Měl by ti někdo vzít ty nůžky líbí se mi to a ten konec je boží
27.03.2026 - 17:21
S dovolením si půjčím poslední sloku vyrazím s ní na svou skopičinu do útoku
25.03.2026 - 09:59
zenge: občas se vracím to když smutno je mi.. tak myšlenky tvé duše mě pohladí a zas je dobře
25.03.2026 - 08:02
S mnohým souzním a líbí se mi jak vystižně je to napsané
16.03.2026 - 19:43
Z toho konce mě až zamrazilo
16.03.2026 - 13:35
Někdy je lepší nechat myšlenky odlétnout
08.03.2026 - 10:02
Škoda že nemáš po ruce nějakého muzikanta a zpěváka l
08.03.2026 - 07:45
Besinka: to nemusíš,pokud si za tím stojíš nemusíme mít stejný názor
08.03.2026 - 03:49
Klient to zní hrozně ve spojitosti s pacientem s člověkem a nemyslím si že je to tak jednoduché pro sestřičky jak píšeš mám totiž jednu doma od druhé sloky se mi to už líbí
06.03.2026 - 11:56
To je ze života
05.03.2026 - 19:56
Tvůj úkol nelehký je nutné podpořit kdo nechce macešku dostane na ř.ť
04.03.2026 - 06:34
Hezká básnička děkuji za každé nové ráno
04.03.2026 - 06:31
Jak to mza slyšela
do Ostravy běžela
aby nezůstal Psaveček bez pomoci
už ho má ve své moci.
26.02.2026 - 07:47
Moc se mi líbí být starodávná růže
24.02.2026 - 09:35
Představuji si tu vysátou kapku a nezdá se mi těžká naopak kdyby byla plná a nevysátá tak by mě připadala těžká
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 234

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku