divoženka1

» registrace: 14.01.2012
» 71, žena
» děl: 341
» komentářů: 4653 / 3299
Komentáře uživatele :
09.06.2026 - 10:29
Kuli vítej v modrém světě,už se těším na to až budu zase číst něco tak milého pěkného a moudrého
07.06.2026 - 21:57
zenge: mou přízni si buď jistý , to tvoje básně jistí
07.06.2026 - 16:53
Zazvonil mi mobil
volá teta Věra,
už je pryč ten debil
jsem zdravá a celá
05.06.2026 - 14:30
Ouplně to léto cítím i když zrovna prší a tuto básničku si budu číst v zimě je krásná
05.06.2026 - 10:38
Špáďa: :-)dobře ty
04.06.2026 - 10:42
Jemnost a něha
03.06.2026 - 11:31
Krásné rozloučení a naděje je potkáme ty co odešly dříve
02.06.2026 - 14:56
Vydechla jsem že je krásná ta báseň a její myšlenka
02.06.2026 - 10:05
René Vulkán: matousekKkrejca: M.A.Rek: milí básníci děkuji vám všem za přečtení a přeji vám krásné letní dny
26.05.2026 - 07:12
Četlo se to dobře ale obsah brrr říkala jsem si ještě že je to vymyšlené
23.05.2026 - 22:14
to je jak seriál v tom nejnapínavějším to končí :-) a hezky se to četlo
22.05.2026 - 10:20
To chce většina lidí přesto všechno se mi skutečnost zdá zoufalá
18.05.2026 - 04:46
matousekKkrejca: s poezii jsem na tom úplně stejně a děkuji že se líbí to potěší víc než nějaký bodík :-)))
17.05.2026 - 09:43
René Vulkán: s tím nesouhlasím verše co mě tahají za uši nečtu
17.05.2026 - 08:56
Potěšilo mě,že ta dívka co četla knihu byla mladá. Byla v tom naděje.
16.05.2026 - 17:47
Tvé básně jsou krásný jsou jak pohlazení po duši. Škoda že jich je šafránu.
15.05.2026 - 11:53
Nevím jestli se mi chce smát nebo brečet, každopádně povídka mi volala emoce takže dávám ST
08.05.2026 - 08:10
Krásné!!!!!
07.05.2026 - 18:24
Moc pěkně napsané ano někdy se na cestě životem objeví někdo po kterém je navždy prázdno
06.05.2026 - 09:21
Jednoduché a hluboce pravdivé
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 233

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku