divoženka1» registrace: 14.01.2012 » 71, žena
» vzkaz
» děl: 342 |
Komentáře uživatele :
27.06.2026 - 17:22
zenge: To je tak hezké ať máš hlavně hodně takových krásných momentů v životě a svatebnímu páru přeji hodně štěstí teď konečně rozumím tomu verši ztrácel jsem poklad Inků ztrácel jsem ji :-)
|
27.06.2026 - 16:59
V básni jsou moc hezké momenty, ano často jde člověk stejnou cestou ale někdy už sám. Ale přesto ví že tou cestou už šel s někým kdo ho obohatil
|
27.06.2026 - 08:39
Láska je věčná inspirace
|
26.06.2026 - 18:27
Při čtení se mi trochu zatajil dech, nad tou svatební pohádkou
|
26.06.2026 - 15:54
Zenge má pravdu přidala jsem ST:-)
|
26.06.2026 - 15:50
Krásně mě tvá cesta dovedla k cíli
|
26.06.2026 - 13:23
Protože jsem z toho horka úplně vyřízená přečetla jsem název básně jako šlapka nicméně jsem si dosadila svůj nový název a pobavila se tvoje báseň má samozřejmě palec nahoru a ST
|
25.06.2026 - 14:12
Záclona stráží už jen smutek a čeká ,až přijde někdo kdo jí rozzáří
|
25.06.2026 - 12:57
René Vulkán: myslím že líp jak Helen když to nevyjádřila
|
25.06.2026 - 12:55
Básnička na mě působí jak doušek čersté vody ve staré zahradě kam se chodí napít okřídlené bytosti
|
16.06.2026 - 20:59
Jéje a já jsem si myslela, že brada padá jenom na Seznamu a ono i na Libresu :-)
|
13.06.2026 - 18:26
Tak tohle se mi teda mega líbí
|
09.06.2026 - 10:29
Kuli vítej v modrém světě,už se těším na to až budu zase číst něco tak milého pěkného a moudrého
|
07.06.2026 - 21:57
zenge: mou přízni si buď jistý , to tvoje básně jistí
|
07.06.2026 - 16:53
Zazvonil mi mobil
volá teta Věra, už je pryč ten debil jsem zdravá a celá |
05.06.2026 - 14:30
Ouplně to léto cítím i když zrovna prší a tuto básničku si budu číst v zimě je krásná
|
05.06.2026 - 10:38
Špáďa: :-)dobře ty
|
04.06.2026 - 10:42
Jemnost a něha
|
03.06.2026 - 11:31
Krásné rozloučení a naděje je potkáme ty co odešly dříve
|
02.06.2026 - 14:56
Vydechla jsem že je krásná ta báseň a její myšlenka
|


