divoženka1» registrace: 14.01.2012 » 71, žena
» vzkaz
» děl: 342 |
Komentáře uživatele :
24.02.2026 - 09:33
:-)
|
22.02.2026 - 10:59
Malý mýval kdysi míval
mývala a mývalku čas to ale změnil mýval už má bývalku |
17.02.2026 - 08:25
Básnička se mi líbí ten konec moc jen bych nedávala dvakrát za sebou slova nelze třeba něco jako básník bez veršů nevytvoří pohádku ale je to jenom taková kosmetická úprava a nebo jenom můj subjektivní pocit prostě dávám ST
|
15.02.2026 - 11:00
Pán si přál platit
Zvlášť nebo dohromady připomnělo mi to slova písničky od Vlasty Redla |
14.02.2026 - 12:00
Taková hymna tuláků
o:-) |
13.02.2026 - 16:56
Taky pijou krev
|
11.02.2026 - 17:45
Mně se zase líbí jak v černém dni skáčou barevní ptáci. :-)
|
10.02.2026 - 11:09
René Vulkán: A to jsem si myslela,že to v této básničce není poznat ty jsi hodně vnímavý
|
07.02.2026 - 18:25
Vítej pěkně se mi tvá báseň četla
|
07.02.2026 - 12:03
Moc hezká taky jsem ráda četla
|
06.02.2026 - 02:23
Jak začnu číst Tak s každým slovem se mi to víc a víc líbí a tak začínám znovu od začátku
|
05.02.2026 - 07:48
Tak tomu rozumím já bych někdy chtěla aby svět byl zase tím Čím byl nebyl dokonalý ale měli lidi k sobě blíž
|
04.02.2026 - 17:34
A už je v muzikantským nebi
|
04.02.2026 - 17:10
Radegast: nemusíš mít prostě cíl můžeš jít jen tak a koukat co ti život přinese
|
04.02.2026 - 06:04
Trochu jsem si na ty rébusy musela zvyknout vlastně jsem je dřív vůbec nerozklikávala ale teď už párkrát jo protože pobaví
|
04.02.2026 - 06:03
Iggy Punk: někdo vítá někdo týká a nikdo to myslím neřeší
|
03.02.2026 - 06:31
Hezké,
|
03.02.2026 - 04:24
Popisuješ ten únorový čas pěkně taky mám takovou představu ale nějak to nejde realizovat
|
01.02.2026 - 08:09
Zkusila bych med s citronem a zázvorem ale zase z toho vznikla pěkná báseň
|
01.02.2026 - 08:06
Tak to se mi hodně líbí je v tom vlastně celý naplněný život a jako bonus dobrá grafika
|


