divoženka1» registrace: 14.01.2012 » 71, žena
» vzkaz
» děl: 342 |
Komentáře uživatele :
10.11.2025 - 01:23
Líbí se mi představa,že se tunel rozžal určitě je mnohem lepší než kdyby se ožral
|
08.11.2025 - 11:15
A jedem dál když zlatí ať nás chrání všichni svatí
|
06.11.2025 - 20:23
Světelný papírek
jak bílý motýlek svou dráhu doletu přehlédl ve spěchu |
27.10.2025 - 05:37
Smutněbv si ten podzim hraje
|
27.10.2025 - 05:21
Slova která hladí
|
18.09.2025 - 20:45
TetaKazi: jo přesně tahle písnička mě inspirovala :-)jsem ráda že se i libí
|
17.09.2025 - 19:51
Ten konec je boží sníst čas aby žádný nebyl
|
17.09.2025 - 13:38
j.m.: to už mě taky napadlo jenže kdybych potřebovala štamprdličku musela bych jí jít vykopat pod švestičku praktická já to ženština raději zakopu toho zlosyna
|
16.09.2025 - 19:35
Doto překvapuješ :-)) napadlo mě to u burčáku při poslechu Rozálie Havelkové
|
10.09.2025 - 10:24
Tento text se mi libí
|
29.08.2025 - 20:27
Má atmosféru od vody
|
23.08.2025 - 21:52
Souhlasím s Reném a Dotou zase po dlouhé době něco co mě bavilo číst
|
23.08.2025 - 13:51
Čas nevrátí co vzal ale máme vzpomínky a sny
|
21.08.2025 - 15:28
Hezká vzpomínka
|
20.08.2025 - 14:40
Kominíkům oči září
jako hvězdy v černé tváři Na knoflíku mají štěstí od sazí špinavé pěsti |
20.08.2025 - 14:38
Já piju nejraději Masalu
|
19.08.2025 - 11:16
Souhlas s Ditou, kéž bych uměla přečíst si Skácela a vystřihnout něco jako on. Teda číst ho umím
|
18.08.2025 - 21:09
Pepa má problém
a ne malý Zdena ho vyhodí z garsonky kde spolu dodnes spali |
17.08.2025 - 07:12
Moc hezké vyznání
|
16.08.2025 - 20:07
valerie: ano ještě že ty místa a lidi jsou který tě naplní štěstím a láskou
|


