divoženka1

» registrace: 14.01.2012
» 71, žena
» děl: 342
» komentářů: 4665 / 3303
Komentáře k dílům uživatele :
28.06.2026 - 15:29
Lilith: Moje kytky lábou jako já, obzvláště ty na balkóně... hihi ;-)
Fajně aktuální! :-)
27.06.2026 - 16:40
Helen Hadar: Líbí se mi, že i uprostřed boje o vlastní přežití mají květiny pořád přednost. To je opravdová civilizovanost... :-)
26.06.2026 - 20:42
Helen Hadar: Je v tom velmi jemná, tichá upřímnost a pocit hledání, který je snadno cítit mezi řádky. Působí křehce, jako by se samotné psaní dotýkalo něčeho velmi osobního, co se těžko skládá dohromady, ale přesto má potřebu vzniknout. Krásná báseň.
26.06.2026 - 17:45
zenge: TRAVNATÉ ESTÉ:-)
05.06.2026 - 10:38
divoženka1: Špáďa: :-)dobře ty
05.06.2026 - 00:21
Špáďa: Chtěl jsem komentovat beze slov,
však nevěděl jsem, jak to sdělit,
snad do mezer se vtělit
či pokusit se o proklov.
04.06.2026 - 10:15
valerie: Je těžké vyznávat se ze svých citů, navíc v době boje mezi hlavou a srdcem, srdce ale jak se zdá stále vyhrává....a ty máš v básni moc hezká místa, hlavně začátek úplně vtáhne do tý atmosféry
02.06.2026 - 10:05
divoženka1: René Vulkán: matousekKkrejca: M.A.Rek: milí básníci děkuji vám všem za přečtení a přeji vám krásné letní dny
02.06.2026 - 07:59
Marťas9: I takové jsou k zamyšlení...
Moc hezké...
20.05.2026 - 22:06
M.A.Rek: :o)
18.05.2026 - 11:45
René Vulkán: když tahaj verše za uši
jsou to děsný šunty
proto pro klid na duši
dej do uší špunty
18.05.2026 - 04:46
divoženka1: matousekKkrejca: s poezii jsem na tom úplně stejně a děkuji že se líbí to potěší víc než nějaký bodík :-)))
17.05.2026 - 20:52
matousekKkrejca: omylem jsem dal pouze tip místo ST, za to se omlouvám - nemám zkrátka den.
17.05.2026 - 20:50
matousekKkrejca: Nerozumím poezii, jen vím co se mně líbí a tohle se mně milá divoženko 1 líbí moc.
17.05.2026 - 09:43
divoženka1: René Vulkán: s tím nesouhlasím verše co mě tahají za uši nečtu
17.05.2026 - 09:40
René Vulkán: psal si verše pro duši
však tahaly dost za uši
07.05.2026 - 11:52
Lilith: Hezké Moc!
02.05.2026 - 18:05
divoženka1: valerie: a já děkuji za skvělý komentář
02.05.2026 - 12:43
valerie: Je jaro, vše jásá a kvete
a já?
šťastná právě ve svém světě

Po jaru nastolí léto vládu
a já?
zamávám a vstříc životu půjdu

Děkuji za krásnou jarní
21.04.2026 - 17:37
Lilith: Taky chci!
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 166

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku