divoženka1» registrace: 14.01.2012 » 71, žena
» vzkaz
» děl: 342 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.06.2026 - 15:29
Lilith: Moje kytky lábou jako já, obzvláště ty na balkóně... hihi ;-)
Fajně aktuální! :-) |
27.06.2026 - 16:40
Helen Hadar: Líbí se mi, že i uprostřed boje o vlastní přežití mají květiny pořád přednost. To je opravdová civilizovanost... :-)
|
26.06.2026 - 20:42
Helen Hadar: Je v tom velmi jemná, tichá upřímnost a pocit hledání, který je snadno cítit mezi řádky. Působí křehce, jako by se samotné psaní dotýkalo něčeho velmi osobního, co se těžko skládá dohromady, ale přesto má potřebu vzniknout. Krásná báseň.
|
26.06.2026 - 17:45
zenge: TRAVNATÉ ESTÉ:-)
|
05.06.2026 - 10:38
divoženka1: Špáďa: :-)dobře ty
|
05.06.2026 - 00:21
Špáďa: Chtěl jsem komentovat beze slov,
však nevěděl jsem, jak to sdělit, snad do mezer se vtělit či pokusit se o proklov. |
04.06.2026 - 10:15
valerie: Je těžké vyznávat se ze svých citů, navíc v době boje mezi hlavou a srdcem, srdce ale jak se zdá stále vyhrává....a ty máš v básni moc hezká místa, hlavně začátek úplně vtáhne do tý atmosféry
|
02.06.2026 - 10:05
divoženka1: René Vulkán: matousekKkrejca: M.A.Rek: milí básníci děkuji vám všem za přečtení a přeji vám krásné letní dny
|
02.06.2026 - 07:59
Marťas9: I takové jsou k zamyšlení...
Moc hezké... |
20.05.2026 - 22:06
M.A.Rek: :o)
|
18.05.2026 - 11:45
|
18.05.2026 - 04:46
divoženka1: matousekKkrejca: s poezii jsem na tom úplně stejně a děkuji že se líbí to potěší víc než nějaký bodík :-)))
|
17.05.2026 - 20:52
matousekKkrejca: omylem jsem dal pouze tip místo ST, za to se omlouvám - nemám zkrátka den.
|
17.05.2026 - 20:50
matousekKkrejca: Nerozumím poezii, jen vím co se mně líbí a tohle se mně milá divoženko 1 líbí moc.
|
17.05.2026 - 09:43
divoženka1: René Vulkán: s tím nesouhlasím verše co mě tahají za uši nečtu
|
17.05.2026 - 09:40
René Vulkán: psal si verše pro duši
však tahaly dost za uši |
07.05.2026 - 11:52
Lilith: Hezké Moc!
|
02.05.2026 - 18:05
divoženka1: valerie: a já děkuji za skvělý komentář
|
02.05.2026 - 12:43
valerie: Je jaro, vše jásá a kvete
a já? šťastná právě ve svém světě Po jaru nastolí léto vládu a já? zamávám a vstříc životu půjdu Děkuji za krásnou jarní |
21.04.2026 - 17:37
Lilith: Taky chci!
|


