divoženka1

» registrace: 14.01.2012
» 71, žena
» děl: 341
» komentářů: 4653 / 3299
Komentáře k dílům uživatele :
05.06.2026 - 10:38
divoženka1: Špáďa: :-)dobře ty
05.06.2026 - 00:21
Špáďa: Chtěl jsem komentovat beze slov,
však nevěděl jsem, jak to sdělit,
snad do mezer se vtělit
či pokusit se o proklov.
04.06.2026 - 10:15
valerie: Je těžké vyznávat se ze svých citů, navíc v době boje mezi hlavou a srdcem, srdce ale jak se zdá stále vyhrává....a ty máš v básni moc hezká místa, hlavně začátek úplně vtáhne do tý atmosféry
02.06.2026 - 10:05
divoženka1: René Vulkán: matousekKkrejca: M.A.Rek: milí básníci děkuji vám všem za přečtení a přeji vám krásné letní dny
02.06.2026 - 07:59
Marťas9: I takové jsou k zamyšlení...
Moc hezké...
20.05.2026 - 22:06
M.A.Rek: :o)
18.05.2026 - 11:45
René Vulkán: když tahaj verše za uši
jsou to děsný šunty
proto pro klid na duši
dej do uší špunty
18.05.2026 - 04:46
divoženka1: matousekKkrejca: s poezii jsem na tom úplně stejně a děkuji že se líbí to potěší víc než nějaký bodík :-)))
17.05.2026 - 20:52
matousekKkrejca: omylem jsem dal pouze tip místo ST, za to se omlouvám - nemám zkrátka den.
17.05.2026 - 20:50
matousekKkrejca: Nerozumím poezii, jen vím co se mně líbí a tohle se mně milá divoženko 1 líbí moc.
17.05.2026 - 09:43
divoženka1: René Vulkán: s tím nesouhlasím verše co mě tahají za uši nečtu
17.05.2026 - 09:40
René Vulkán: psal si verše pro duši
však tahaly dost za uši
07.05.2026 - 11:52
Lilith: Hezké Moc!
02.05.2026 - 18:05
divoženka1: valerie: a já děkuji za skvělý komentář
02.05.2026 - 12:43
valerie: Je jaro, vše jásá a kvete
a já?
šťastná právě ve svém světě

Po jaru nastolí léto vládu
a já?
zamávám a vstříc životu půjdu

Děkuji za krásnou jarní
21.04.2026 - 17:37
Lilith: Taky chci!
21.04.2026 - 17:37
Lilith: Hezký!
17.04.2026 - 15:29
valerie: Kým jsme kdy byli, tím zůstáváme, navždycky a věk a prožitky to jen potvrdí…krásná báseň
15.04.2026 - 06:41
René Vulkán: Špáďa:

:-)
15.04.2026 - 04:40
Špáďa: René Vulkán:
Ty ji nehulíš, ty ji zabavuješ a vracíš až na konci školního roku, děti si na Tebe stěžovaly na Ministerstvu zevlování u náměstka Lelka.
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 165

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku