divoženka1» registrace: 14.01.2012 » 71, žena
» vzkaz
» děl: 342 |
Komentáře uživatele :
16.08.2025 - 20:05
Voda je očišťující je hezké sní trávit čas
|
16.08.2025 - 11:12
Naprosto chápu že tě to ve snu straší volit není koho jsme v pěkné kaši
|
16.08.2025 - 07:30
Já : a proč ne vždyť jsme rodina štěstí si stříknem jednou stříkačkou celá dědina
|
15.08.2025 - 13:57
Ale tam je krasně je to totiž Ráj na zemi
|
15.08.2025 - 09:19
,,:-)))))
|
15.08.2025 - 09:18
René Vulkán: doST :-)))vyřiď Týně ať nejede v pervitině
|
18.07.2025 - 07:19
V naší vesničce střediskové je vynikající paní knihovnice a děti tam chodí už od školky na různé besedy o knížkách, výstavy prostě v knihovně to žije.S tvou myšlenkou nesouhlasím.U nás se čte a když chci nějakou knížku kterou v naši krásné knihovně nemají paní knihovnice sežene a půjčí jinde je skvělá
|
11.07.2025 - 16:13
Verše spojené s matematikou ty se nikdy nenaučím A vlastně ani nechci,ale ráda si je přečtu
|
08.07.2025 - 20:09
V tichu se rodí ta nej láska
|
08.07.2025 - 17:05
Má to atmosféru
|
06.07.2025 - 20:05
Dota Slunská: j.m.: Lilith: básniřky a básníci.Přestaňte mě tady chválit nejsem tak statečná prostě básnička vznikla s tak velké bolesti že v ten moment jsem opravdu tu smrt vítala. Ale jsem docela smířená i když budu ráda když mi ten nahoře dá ještě nějaký čas
|
05.07.2025 - 18:08
zenge: zažitek v nemocnici mi sestra přestýlala včera lůžko a našla tam mého 12 cm vysokeho ježiška na križku dala mi ho se slovy: máte tu nějaké krámy :-o
|
05.07.2025 - 17:32
Besinko jsou věci mezi zemí a nebem které se vybojovat nedají
|
05.07.2025 - 16:40
Také mám vzpomínky Telč město šťastných lásek Měla jsem odjíždět 24 ale včera mě propustíli z nemocnice tak nevím po 18 letech po první bez Telče? zkusím se modlit
|
28.06.2025 - 20:44
Teda to je hezky zkomoleno
|
26.06.2025 - 22:03
Neber do ruky motyku
kopl by ses jistě do kotniku vem si barvičky na textil fleky domaluj ať máš styl |
22.06.2025 - 07:58
Taková divadelní mohla by to být hymna krásných bláznů
|
21.06.2025 - 12:23
Jé začalo léto a ta hezká básnička mi to připomněla
|
20.06.2025 - 19:43
Ta poslední věta mi už připadá zbytečná.Jinak je to pravdivé jsou lidé co potřebují převoznika aby se neutopili.
|
18.06.2025 - 05:22
Máš pravdu štrykovat dnes nemá cenu
zmákne to Alliexpres nebo Temu |


