divoženka1

» registrace: 14.01.2012
» 71, žena
» děl: 342
» komentářů: 4665 / 3303
Komentáře uživatele :
02.06.2026 - 10:05
René Vulkán: matousekKkrejca: M.A.Rek: milí básníci děkuji vám všem za přečtení a přeji vám krásné letní dny
26.05.2026 - 07:12
Četlo se to dobře ale obsah brrr říkala jsem si ještě že je to vymyšlené
23.05.2026 - 22:14
to je jak seriál v tom nejnapínavějším to končí :-) a hezky se to četlo
22.05.2026 - 10:20
To chce většina lidí přesto všechno se mi skutečnost zdá zoufalá
18.05.2026 - 04:46
matousekKkrejca: s poezii jsem na tom úplně stejně a děkuji že se líbí to potěší víc než nějaký bodík :-)))
17.05.2026 - 09:43
René Vulkán: s tím nesouhlasím verše co mě tahají za uši nečtu
17.05.2026 - 08:56
Potěšilo mě,že ta dívka co četla knihu byla mladá. Byla v tom naděje.
16.05.2026 - 17:47
Tvé básně jsou krásný jsou jak pohlazení po duši. Škoda že jich je šafránu.
15.05.2026 - 11:53
Nevím jestli se mi chce smát nebo brečet, každopádně povídka mi volala emoce takže dávám ST
08.05.2026 - 08:10
Krásné!!!!!
07.05.2026 - 18:24
Moc pěkně napsané ano někdy se na cestě životem objeví někdo po kterém je navždy prázdno
06.05.2026 - 09:21
Jednoduché a hluboce pravdivé
04.05.2026 - 19:58
Taková trampská klasika líbí se mi
04.05.2026 - 12:32
Moc se mi líbí kytice opadá a ticho bude v tónu prostých vrat. Dobrý malíř by to dokázal namalovat.
02.05.2026 - 18:05
valerie: a já děkuji za skvělý komentář
02.05.2026 - 09:54
Slova jsou zbraň a taky pohlazení jejich síla život mění
26.04.2026 - 07:14
Líbí se mi úplně celá celičká, líbí se mi žlutá kachnička i puntíkatý větrníček a nejvíc se mi líbí hýčkaná láska
25.04.2026 - 15:44
Moc hezké vyznání
24.04.2026 - 01:47
Je hezké potkat za soumraku Zoubkovu sochu a je hezké číst tuto báseň
22.04.2026 - 10:58
Taky mám svoji ranní básničku ale u mě v každé ranní voní káva A ta tvoje taky voní
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 234

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku