divoženka1» registrace: 14.01.2012 » 71, žena
» vzkaz
» děl: 342 |
Komentáře uživatele :
07.12.2025 - 15:23
Květka Š.: Kdepak jsem pošlu do nebe
|
06.12.2025 - 14:24
Děkuji moc tohle je to nejkrásnější přání které jsi nám poslal. Přeji požehnané Vánoce a pevné zdraví
|
06.12.2025 - 08:59
Tak teda dnes ráno na parapet v nemocničním areálu přiletěl obrovský pták prý asi bažant kdyby nenechal navštívenku tak bych si myslela že se mi to zdálo
|
06.12.2025 - 08:57
Ano to jsou ty správná slova
|
05.12.2025 - 22:59
Zmizik zmizel v pravěku zkus tedy repete a zmáčkni delete
|
05.12.2025 - 11:52
Já tě zdravím z Olomouce s přáním pevného zdraví ať tě Jitko život baví
|
04.12.2025 - 09:08
Marťas9: no Marti ono to byla taková trochu tragikomedie ty lidi už byli celkem odevzdání a měli vtipné poznámky tak to bylo i úsměvné tedy až na jednoho pána který byl vytočený do běla byl sprostý a pořád někam telefonoval a sháněl odvoz
|
03.12.2025 - 09:31
Bože zenge já se sem k tobě tak ráda vracím
|
02.12.2025 - 05:53
Besinka: Besi já jsem měla stihnout nástup do nemocnice tak jsem zavolala primáři že přijedu až na oběd. ,:-)
|
01.12.2025 - 20:06
Jednou jsem bydlela v chatce kam chodili myši chytila jsem je do pastiček ale ne to těch zabíjejících do takového domečku kde by chodili furt dokola protože jsem slyšela že když chodí dokola tak že blbnou tak jak se tam mýška chytila tak jsem vzala piškoty sedla na kolo a odvezla jsem ji ke koním kde bylo spoustu sena nechala jsem jí tam piškoty a slíbila že přivezu zbytek rodiny
|
28.11.2025 - 05:11
Mám dost :-))))
|
26.11.2025 - 15:41
Rozumím a objímám
|
24.11.2025 - 08:45
Něžně vchází advent dřevěnými vrátky nechává ťapky u zahrádky
|
21.11.2025 - 05:11
Při čtení mě okamžitě naskočily housličky od Vlastika Redla a taky od pana Hrubého jeden je úžasně zpívá a druhý na ně hraje
|
21.11.2025 - 05:04
.
|
17.11.2025 - 11:59
No tento vymňouk
|
12.11.2025 - 16:10
Havran kocourovi v trysku vyzobal misku
|
11.11.2025 - 16:02
Jejda tak tohle dílko jsem přehlédla naštěstí muška až ke mně doletěla a můžu dát ST a pochvalu líbí se mi a vítej doufám že takových mušek ještě přibude
|
11.11.2025 - 06:32
Hezká básnička a Úžasenka je úplně úžasné slovo
|
11.11.2025 - 06:25
Je to moc hezké Květuško
ale co mě úplně zarazilo, že jsi dokonale popsala moje okno a výhled na dvorek fakt mám záclonu s lučním kvítím na parapetu truhlíky s jahodama a ještě teď mi na dvorku kvete jemně žlutá růže jen motýl v tuto dobu nesedá na růže tiše spí a čeká až jaro mu pomůže |


