jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
24.03.2012 - 07:23
Já s počítačem zápasím denně.Někdy vyhraju, někdy je to nerozhodně.
|
24.03.2012 - 07:19
Je dobře, že dovedeš pobavit a dobře naladit.
|
24.03.2012 - 07:12
Moc dobrý vtip.***
|
24.03.2012 - 07:04
Ty jsi to vystihla úplně přesně.ST
|
23.03.2012 - 22:37
Krásné vyznání.***
|
22.03.2012 - 18:04
To nemá vadu na kráse.*****
|
22.03.2012 - 14:18
Neumím veršovat, neumím malovat.To co já dovedu, je věrně milovat.Tvé verše mě vždy osloví.Je v tom srdce i duše.
|
22.03.2012 - 14:09
Ta slova zní něžně a líbezně jako hudba.***
|
22.03.2012 - 07:17
Hluboce pravdivé.***
|
20.03.2012 - 05:08
Něha a láska. Jak krásné spojení.
|
19.03.2012 - 08:16
Ty umíš slovem potěšit.***
|
18.03.2012 - 07:54
Líbezné vyznání.
|
17.03.2012 - 20:08
Měl by u toho muž být ,aby viděl co žena vytrpí.
|
15.03.2012 - 20:44
Rozumím tomu stromu.Chtěla bych si pod ním posedět a odpočinout.
|
15.03.2012 - 20:39
Je o čem přemýšlet.
|
15.03.2012 - 20:33
Je v tom nostalgie a snění.
|
15.03.2012 - 18:58
Měla jsem muže 12 let nemocného.Také nemohl chodit.Dosloužila jsem mu až do posledního vydechnutí.Věřím, že najdeš své štěstí.
|
15.03.2012 - 08:21
Cit a srdce na dlaní, znělo ve Tvém podání.
|
15.03.2012 - 08:18
Kouzelné verše.
|
15.03.2012 - 08:14
Legrace až na půdu.
|


