jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
10.03.2012 - 22:38
Něžné a milé básnění.*****
|
10.03.2012 - 22:33
To krásno, to je v Tvé duši.A Ty dovedeš své čtenáře potěšit.ST
|
10.03.2012 - 22:26
To je prostě nádhera.***
|
10.03.2012 - 19:41
ST***
|
10.03.2012 - 19:39
Jsem potěšena Tvými básněmi.ST
|
10.03.2012 - 19:37
Kouzelně krásná a dojemná.***
|
10.03.2012 - 19:34
Něžná jako pohlazení.ST
|
09.03.2012 - 16:33
Citově naladěna.ST
|
08.03.2012 - 17:48
V březnu v lese pučí bříza,nové síly dodá míza.Jaro přichází.ST
|
08.03.2012 - 13:13
Takže omamné látky nic nového pod sluncem.
Já bych vyměnila omamné látky za omamná lýtka.*** |
06.03.2012 - 08:37
To je parádní čtení.Zní to jako zvonkohra.ST
|
06.03.2012 - 08:29
Hezké vzpomínky jsou jako korálky na niti.ST
|
05.03.2012 - 21:59
Píšeš své verše srdcem.***
|
05.03.2012 - 21:55
Nebuď smutná, ale také se braň!***
|
05.03.2012 - 15:44
Krásné přirovnání....štěkot pušek.ST
|
05.03.2012 - 10:35
Ano, láska je ten nejsilnější cit.Díky za to, když se s ní potkáme.***
|
05.03.2012 - 10:31
Zajímavě napsané.Četla jsem několikrát.ST
|
05.03.2012 - 10:27
Pěkné. ST
|
05.03.2012 - 10:24
Ty dovedeš snít a to Ti přináší bohaté zážitky.***
|
05.03.2012 - 10:20
Vždy, když jsem viděla kácet strom, tak jsem měla v sobě nevýslouvnou úzkost. Asi život člověka a život stromu něco spojuje.***
|


