jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
30.04.2012 - 15:12
Píšeš pěkně. Docela jsem se zasnila.***
30.04.2012 - 10:23
Láskyplné , neobyčejně krásné vyznání.***
30.04.2012 - 10:16
Tvé příběhy jsou hluboce lidské a pravdivé.Takové sondy do duše .Za sebe mohu říci, že mi je ctí Tě číst.***
26.04.2012 - 14:15
Dovedeš hezky vyprávět.Stále se k tvým básním vracím.***
25.04.2012 - 09:39
Pestá je cesta s hravým kotětem.***
25.04.2012 - 09:36
Díky za rozdávání dobré nálady.***
25.04.2012 - 09:33
Smutné je loučení, radostné shledání.Znám ten pocit, když zalykala jsem se štěstím ,že jsme zase spolu.***
25.04.2012 - 04:54
Jen pár veršíků a takovou sílu v sobě mají.***
25.04.2012 - 04:49
Čas zahojí bolest a srdce se uzdraví.**
25.04.2012 - 04:44
A bylo to vyřešeno.***
24.04.2012 - 15:37
Hezky vyjádřeno. Máš pravdu.. ***
24.04.2012 - 13:26
Tomáš: Jsem ráda, že jsem u Tebe našla porozumění.Nesmírně si toho vážím.
22.04.2012 - 10:08
Moudré a pravdivé. Láska má mnoho podob a pokud přechází v přátelství, je to dobré řešení.***
21.04.2012 - 23:15
Petra: Petruško, Ty dovedeš volit taková slova, že jsem měla slzy v očích. Díky.
21.04.2012 - 23:13
vavaoko: Děkuji za všechny komenty, mám z nich radost.
21.04.2012 - 23:12
Kars: TY mě dovedeš vždy potěšit a vyvolat úsměv na tváří.
21.04.2012 - 23:10
labuť: Souhlasím s Tebou a dík za přízeň.
21.04.2012 - 23:09
Psavec: Chtěla bych umět psát tak dobře jako Ty.
21.04.2012 - 23:07
Bíša: Děkuji Ti za všechny komenty.
21.04.2012 - 23:06
B-side: Pokud alespoň o lásce sníme, je nám dobře.
1 ... 202|203|204|205|206|207|208|209|210 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku