jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
05.03.2012 - 10:14
Kéž by zvony sdělovaly jen radost.***
|
05.03.2012 - 09:43
Lištičko, Ty jsi takový posel lásky.Rozdáváš kolem sebe úsměv a radost a nic za to nežádáš.Díky.
|
04.03.2012 - 23:08
Tahle opravdu jiskří vtipem.ST
|
04.03.2012 - 18:33
Čas zahojí každou bolest.Jednou se budeš divit, jak ses mohla pro člověka, který za to nestál, tolik trápit.***
|
04.03.2012 - 18:26
Nikdy se netrap pro lásku nevěrnou.***
|
04.03.2012 - 18:22
Jednou přijde ten pravý.ST
|
04.03.2012 - 18:20
Zůstaň vždy věrná, jen tomu jedinému.Píšeš pěkně. Opravdu mě báseň oslovila.****
|
04.03.2012 - 17:37
Pobavila jsem se.****
|
04.03.2012 - 17:33
Líbí se mi.ST
|
04.03.2012 - 13:36
Píšeš pěkně.***
|
04.03.2012 - 13:31
Moc pěkné čtení.Zebe mně z toho u srdce.***
|
04.03.2012 - 13:25
Moudrá jsou Tvá slova.***
|
04.03.2012 - 13:24
Píšeš poutavě a zajímavě.Tak reaélně líčíš podrobnosti, že mám strach, aby na mě nepřišly porodní bolesti.ST***
|
04.03.2012 - 13:01
To je krásné.Paráda.
|
03.03.2012 - 10:38
Moc pěkná pohádka.Chtěla bych na té zahráce chvíli posedět a vychutnat si tu vůni.*****
|
25.02.2012 - 21:55
Možná bys byl dobrým spisovatelem.Ale, že jsi přiváděl na svět děti, je určitě lepší.**
|
15.02.2012 - 08:16
Mé přání by bylo, aby lidé neumírali, ale jako ptáci odlétali do teplých krajin.
|
14.02.2012 - 20:35
Někdy je opravdu lepší, když mlčíme.
|
14.02.2012 - 20:33
ST ***
|
14.02.2012 - 20:28
Po čertech pěkně napsané.***
|


