jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
12.03.2012 - 11:43
Dlouho se netrápil.A je to o životě.ST
12.03.2012 - 11:41
Když má někdo v sobě hodně lásky a citu, tak může verše psát i hrotem srdce.****
12.03.2012 - 11:23
Nejhorší bývaji ti s nejsladším úsměvem.***
12.03.2012 - 11:19
Pěkné verše., líbezné.***
12.03.2012 - 11:17
To je přesné vyjádření. Je to tak.***
11.03.2012 - 20:17
Proč se musíme loučit s tím, co tak milujeme.Je to bolestné a dlouho se ta rána hojí.***
11.03.2012 - 20:12
Moudré.***
11.03.2012 - 20:10
Lékař má velký podíl na tom, jak se pacient vyrovná s danou situací.***
11.03.2012 - 19:57
Zůstal jsi nad věci. a to je dobře.***
11.03.2012 - 18:18
Trochu jsem podlehla smutku. Báseň je výborně napsaná.***
11.03.2012 - 18:15
Potěšila, pobavila.Paráda.ST
11.03.2012 - 18:12
Sudičky daly synkovi do vínku, tu nejhodnější maminku.*****A srdečně blahopřeji.
11.03.2012 - 18:03
Věř mi moje milovaná, že i já mám stejné přání.Super inzerát.Tady je 1* málo.
10.03.2012 - 23:08
Mám ráda Tvé básně.***
10.03.2012 - 23:05
Až do morku kosti proniká ta pravdivost slov.ST***
10.03.2012 - 23:02
Je krásné, když dvě srdce tlukou ve stejném rytmu.***
10.03.2012 - 22:57
Vtipné a milé.***
10.03.2012 - 22:55
Oněměla jsem úžasem nad tou krásou slov.ST
10.03.2012 - 22:51
Pohádky miluju.ST
10.03.2012 - 22:46
Smutné čtení, ale pěkně napsáno.***
1 ... 208|209|210|211|212|213|214|215|216 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku