jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
12.03.2012 - 11:43
Dlouho se netrápil.A je to o životě.ST
|
12.03.2012 - 11:41
Když má někdo v sobě hodně lásky a citu, tak může verše psát i hrotem srdce.****
|
12.03.2012 - 11:23
Nejhorší bývaji ti s nejsladším úsměvem.***
|
12.03.2012 - 11:19
Pěkné verše., líbezné.***
|
12.03.2012 - 11:17
To je přesné vyjádření. Je to tak.***
|
11.03.2012 - 20:17
Proč se musíme loučit s tím, co tak milujeme.Je to bolestné a dlouho se ta rána hojí.***
|
11.03.2012 - 20:12
Moudré.***
|
11.03.2012 - 20:10
Lékař má velký podíl na tom, jak se pacient vyrovná s danou situací.***
|
11.03.2012 - 19:57
Zůstal jsi nad věci. a to je dobře.***
|
11.03.2012 - 18:18
Trochu jsem podlehla smutku. Báseň je výborně napsaná.***
|
11.03.2012 - 18:15
Potěšila, pobavila.Paráda.ST
|
11.03.2012 - 18:12
Sudičky daly synkovi do vínku, tu nejhodnější maminku.*****A srdečně blahopřeji.
|
11.03.2012 - 18:03
Věř mi moje milovaná, že i já mám stejné přání.Super inzerát.Tady je 1* málo.
|
10.03.2012 - 23:08
Mám ráda Tvé básně.***
|
10.03.2012 - 23:05
Až do morku kosti proniká ta pravdivost slov.ST***
|
10.03.2012 - 23:02
Je krásné, když dvě srdce tlukou ve stejném rytmu.***
|
10.03.2012 - 22:57
Vtipné a milé.***
|
10.03.2012 - 22:55
Oněměla jsem úžasem nad tou krásou slov.ST
|
10.03.2012 - 22:51
Pohádky miluju.ST
|
10.03.2012 - 22:46
Smutné čtení, ale pěkně napsáno.***
|


