jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
15.03.2012 - 08:04
Líbí se mi.
|
15.03.2012 - 07:54
Musí to být krásné usínání.
|
14.03.2012 - 21:54
Krásné zjevení.Opatruj si ho.
|
14.03.2012 - 21:49
Žalovat se nemá.
|
14.03.2012 - 21:01
I to se v životě stává.
|
14.03.2012 - 18:00
Takové vyznání potěší.***
|
13.03.2012 - 09:46
To je skvostná báseň.***
|
12.03.2012 - 21:02
Med i jed společně dohromady.Zajímavé.***
|
12.03.2012 - 20:46
Tyto verše mě hluboce zasáhly.
|
12.03.2012 - 20:34
To znám a vidím kolem sebe..
|
12.03.2012 - 20:28
Na takové tragédie se nezapomíná.Jeden život začínal a druhý zhasl.***
|
12.03.2012 - 20:05
Vážím si věcné kritiky, ale vadí mi zlý úmysl, když někdo někoho napadá osobně.
|
12.03.2012 - 13:03
Tak jsem se už dlouho nepobavila.Skvostné dílko.***
|
12.03.2012 - 12:51
Opravdová láska přetrvá na věky.****
|
12.03.2012 - 12:49
Někdy se tomu může říkat i konzultace.
|
12.03.2012 - 12:41
Krásně se čte.Potěil jsi mě.
|
12.03.2012 - 12:36
Líbí se mi Tvé verše.Piš, piš, piš.
|
12.03.2012 - 12:34
Jaro mě vždy uzdraví.
|
12.03.2012 - 11:54
Tak by měla končit všechna vyšetření. To by bylo na světě dobře.****
|
12.03.2012 - 11:49
Není to asi snadné, smířit se s takovým utrpením, které lékař kolem sebe vidí.
|


