jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
14.04.2012 - 15:15
Jako vždy mohu jen říci, Tvé dílo je vynikající.***
|
14.04.2012 - 15:06
To je tedy síla.***
|
14.04.2012 - 15:03
Docela jsem se zasnila a propadla kouzlu pohádek.****
|
14.04.2012 - 15:00
Pozor, aby kočička nevytáhla drápky.***
|
14.04.2012 - 14:57
I jedno, jediné pohlazení dovede utišit bolest.***
|
14.04.2012 - 14:55
Piš stále a dokola. Tvé verše mají hloubku a krásu.***
|
14.04.2012 - 14:53
Chraň si svou lásku a opatruj.Je to vzácné koření, kterého není nikdy dost.***
|
14.04.2012 - 14:49
Moc pěkné.
|
14.04.2012 - 14:48
A muži dovedou tak krásně lhát.****
|
14.04.2012 - 14:45
Je krásné milovat a být milována.***
|
14.04.2012 - 14:39
Povedla se Ti báseň.Nejsou to jen prázdná slova. Hovoří k tomu , kdo dovede milovat.***
|
14.04.2012 - 12:35
Oči se mi zatopily slzami. Tak velice se mi verše zalíbily.***
|
14.04.2012 - 12:33
Snít a milovat. Co víc si člověk může přát.***
|
12.04.2012 - 11:42
Báseň o realitě života. Mistrně napsáno.***
|
12.04.2012 - 11:37
Pěkně napsané. Zasmála jsem se a pobavila.***
|
08.04.2012 - 19:24
Moudré přirovnání.***
|
08.04.2012 - 19:21
Paráda.***
|
07.04.2012 - 18:19
Milé vítání jara.***
|
07.04.2012 - 18:14
Perfektní...nelze jinak vyjádřit.***
|
07.04.2012 - 15:26
Napsáno srdcem.***
|


