jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
21.04.2012 - 23:04
Paulmatthiole: Přála bych si, aby už slunečno zůstalo.
|
21.04.2012 - 23:02
básněnka:Jsem ráda, že jsem Tě dobře naladila.
|
21.04.2012 - 19:07
Pamatuj si, že kdo uteče ten vyhraje.***
|
19.04.2012 - 18:20
Takový je život.Kde není porozumění, tam se nic nevyřeší.
|
19.04.2012 - 17:56
Pohádkově hezká.
|
16.04.2012 - 21:02
To jsou přímo perly vysypané ze srdce.***
|
16.04.2012 - 11:31
Koleda jak má být.Ty vždycky dovedeš vykouzlit úsměv na tváři.**
|
16.04.2012 - 08:02
Čas nelze posunout. Pouze hodinky.***
|
15.04.2012 - 20:04
Pěkně jsem si početla a trochu se i zasnila.***
|
15.04.2012 - 17:58
Nejistota je jako otevřená rána.Bolí a děsí.***
|
15.04.2012 - 14:20
Zajímavé myšlenky vsazené do veršů.***
|
15.04.2012 - 14:16
Zajímavá báseň.Líbí se mi.***
|
15.04.2012 - 13:38
Z takového snu bych byla hodně přepadlá.***
|
15.04.2012 - 13:35
Dovedeš vykouzlit krásu a fantazií.Jsi čistá duše, která miluje přírodu.***
|
15.04.2012 - 13:27
Četa jsem několikrát, abych si všechna ta slova vychutnala.***
|
15.04.2012 - 01:06
Každého z nás to čeká. Jednou musíme přejít na druhý břeh.***Já už jsem jednou nohou vykročila.
|
14.04.2012 - 15:34
Láska si Tě najde, až to budeš nejméně očekávat.***
|
14.04.2012 - 15:29
To je láska o které všichni sníme.S bolesti v srdci i někdy tiše závidíme.*****
|
14.04.2012 - 15:26
Výborný nápad. Odstěhovala bych se k mořskému břehu. A hledala mšličky.***
|
14.04.2012 - 15:22
Pěkně poskládané. Výborně jsem se pobavila.***
|


