jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
12.09.2012 - 06:01
Moc pěkné přirovnání. Jak vzkaz ukrytý do kamene.
|
12.09.2012 - 05:59
Krásně se čte. Je to nádherné vyznání.
|
12.09.2012 - 05:25
Chiquitat: Již jsem opravila. Dík za upozornění.
|
06.09.2012 - 14:30
Ta báseň je přímo skvostná. Prostě umíš.****
|
02.09.2012 - 17:03
Velice pěkné.****
|
01.09.2012 - 08:33
Zaplať Búh za dary této země.
|
01.09.2012 - 08:31
Když zdá se o smrti, tak budeš dlouho živ. Tanec je radost, naděje.
|
01.09.2012 - 08:23
Barvité vyjádření podzimu. Pohladila....naladila.****
|
31.08.2012 - 23:38
Pěkně poskládaná slovíčka.Líbí se mi.
|
31.08.2012 - 23:34
Zajímavě napsaná...pěkná.***
|
30.08.2012 - 08:47
Pěkné vzpomínky. Prostě umíš !!!!!
|
29.08.2012 - 09:34
To je něco úžasného. Je moudrá a k zamyšlení.
|
28.08.2012 - 17:34
Moc se mi líbí. Ta tedy zašuměla.***
|
28.08.2012 - 11:44
Svými komentáři jste přinesli radost do mého srdce a za to vám patří mé poděkování.
|
28.08.2012 - 08:25
Po přečtení této básně jsem se opravdu nabyla energií. Kouzelná slova, nesmírně milá.***
|
27.08.2012 - 07:33
ST***
|
27.08.2012 - 07:31
Povedla se Ti. Moc hezká.***
|
26.08.2012 - 05:14
Všechnu lásku světa, bychom chtěli dát vnoučatům.***
|
26.08.2012 - 05:11
Mám také fenečku, kterou mám nade všechno ráda. Je můj nejlepší přítel.
|
25.08.2012 - 21:46
Tak už to na světě chodí. Než lásku falešnou, tak raděj žádnou.
|


