jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
25.08.2012 - 21:44
Zas bude lépe.....jen nepodléhat smutku.
|
25.08.2012 - 21:38
Mazaná kočička.***
|
25.08.2012 - 21:36
I modlitba někdy pomůže.
|
21.08.2012 - 16:12
Někdy bychom se mohli poučit ze života zvířat.
|
21.08.2012 - 16:09
Jak šťastna musí být žena, které ta slova patří.***
|
21.08.2012 - 16:04
Tahle mě oslovila. Chytila za srdce.***
|
21.08.2012 - 13:35
Moudré a působivé.****
|
21.08.2012 - 13:25
Pěkné povídání.
|
20.08.2012 - 22:28
Realita života.Píšeš dobře.***
|
20.08.2012 - 22:25
Moc pěkně napsané.***
|
19.08.2012 - 12:33
Vždycky je naděje, že bude líp. Přeju hezký den.
|
18.08.2012 - 15:23
krizekkk: Souhlasím s Tebou. Na Libresu jsem poznala spoustu dobrých a slušných lidi. Potěší Tě několik řádků, když hledáš lék na bolest. Tobě dík za koment. Ráda čtu Tvoje díla.
|
18.08.2012 - 15:15
Jak hluboce pravdivé. Moc se mi líbí.***
|
18.08.2012 - 15:09
Při vzpomínce na dědu Tě bude hřát vědomí, že jsi pro dědu udělala všechno, co bylo v tvých silách.
|
14.08.2012 - 16:34
Když chce někdo jít s dobou, tak si vymění ženu za mladší. Ponožky si tak často nemění.***
|
14.08.2012 - 05:12
Slova jako korálky navlečené na niti.Krášlí a mají své kouzlo.
|
13.08.2012 - 00:18
Počkej , až přijde ten pravý.
|
12.08.2012 - 23:51
Sugestivně napsané.***
|
12.08.2012 - 23:48
Smutné a bolestné.
|
12.08.2012 - 23:46
Líbí se mi.
|


