jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
25.07.2012 - 15:31
Pěkně a vystižně napsáno.1*
|
25.07.2012 - 15:28
Líbí se mi.***
|
23.07.2012 - 16:12
Rusell McDonald: vodnar: zelená víla: Houda: Posílám Vám letní sladké snění a pohlazení.
|
23.07.2012 - 16:07
churry: poustevník Jirka: Díky za duhově naladěné zastavení.
|
23.07.2012 - 16:01
Kars: Liška76: zelená víla: Díky za Vaše komenty a zájem o mou fenečku.
|
22.07.2012 - 11:44
Nic s tím neuděláme. Ještě že mám plynové topení.
|
22.07.2012 - 11:36
Porozumění mezi matkou a dcerou ...co víc si můžeme přát. Je to krásně napsáno.***
|
22.07.2012 - 11:17
Moc pěkné verše.***
|
22.07.2012 - 11:12
Máme jediné přání., aby děti byly šťastné s námi.***
|
22.07.2012 - 06:28
Obohatil jsi mé znalosti o kamenech. Díky.*****
|
21.07.2012 - 18:36
Opravdu jsem se pobavila.***
|
21.07.2012 - 18:28
Je to krásné, když máme koho milovat.***
|
21.07.2012 - 18:22
Mám pocit, že je to o mně. Zápasím s nim každý den a počítač vyhrává.***
|
21.07.2012 - 18:16
Léto k hříchu svádí, ach kde je mé mládí.***
|
21.07.2012 - 18:12
To je paráda.***
|
21.07.2012 - 18:04
Dobře píšeš.***
|
21.07.2012 - 18:00
Líbí se mi.
|
20.07.2012 - 09:40
Pro dívenku jistě obavy ze znásilnšní. Znám ten pocit, stalo se mi něco podobného.Hlavně, že jsi ji dal pocit bezpečí a že jsi to tak bravurně provedl.***
|
19.07.2012 - 10:49
Liška76: Kars: Tomáš: potěšíli jste mě. Mám Vás ráda. Díky.
|
14.07.2012 - 17:29
Nádherná, skvělá.
|


