jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
09.11.2012 - 08:31
Jen vzpomínky obracíme, jako listy v památníku. ST
|
09.11.2012 - 08:26
Nikdo neumí tak popsat krásu kamene jako Ty.
To je pohlazení, radost, něha. |
01.11.2012 - 21:07
To je zajímavé.
|
01.11.2012 - 21:05
Děsí mě, co se v naši zemi děje. Tady už nepomůže ani Svatý Václav, se všemi Blanickými rytíři. Piš dál.
|
01.11.2012 - 20:59
Je v tom srdce i duše. Moc se mi líbí.
|
29.10.2012 - 20:40
ST
|
29.10.2012 - 20:39
To je parádní.
|
29.10.2012 - 20:38
Líbí se mi Tvé miniatury.
|
29.10.2012 - 20:35
Moc pěkné.
|
02.10.2012 - 16:20
Těžko se píše komentář k takovým veršům. Z Tyých slov je cítit soucit, porozumění a snaha dodávat všem víru v uzdravení.***
|
24.09.2012 - 21:47
Jako svěží vánek. Provětrala plíce smíchem.***
|
23.09.2012 - 14:07
Pěkné přirovnání.***
|
18.09.2012 - 07:21
Pěkná...moc se Ti povedla. Hořkost i smutek. I taková je realita života.***
|
15.09.2012 - 07:33
Až budou dřímat ve sněhu, já obejdu je tiše a přiton posmeknu.***
|
12.09.2012 - 11:57
Závěr básně je báječný.****
|
12.09.2012 - 11:55
Je krásné stále někoho milovat. To znám.***
|
12.09.2012 - 11:51
Snídaně ve dvou...co víc si přát?***
|
12.09.2012 - 11:47
Kreslil sen a namaloval tužby a přání.
|
12.09.2012 - 06:06
Tvé verše něco v duši zanechají.
|
12.09.2012 - 06:03
ST***
|


