jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
04.08.2012 - 08:02
Kapka: šuměnka: Díky za komentáře a zvláště za povzbuzení. Velmi jste mě potěšily.
|
04.08.2012 - 07:17
Každá houba je jedlá. Některé bohužel jen jednou. Závidím Ti ,že můžeš houbařit. To byla kdysi moje vášeň.
|
04.08.2012 - 06:57
Při čtení těchto veršů jsem úplně zapoměla na své neduhy. Krásné je to čtení. 1*
|
02.08.2012 - 08:12
To je pravé vyznání čisté lásky.***
|
01.08.2012 - 17:09
Moc hezké.***
|
01.08.2012 - 17:06
To je úplný skvost.***
|
29.07.2012 - 22:14
Moc se mi líbí tvé verše.***
|
28.07.2012 - 23:46
Líbezné vyznání nekonečné lásky.***
|
28.07.2012 - 23:42
Milovat a být milována. Co víc si můžeš přát.***
|
28.07.2012 - 23:37
Povedla se Ti. je kouzelná.***
|
28.07.2012 - 08:50
Bohužel....je to někdy pravdové.
|
28.07.2012 - 08:45
Moc se mi líbí. 1*
|
28.07.2012 - 08:43
Krutá realita. Doře jsi to napsal.***
|
27.07.2012 - 18:11
Vlastenectví se z našeho života nějak vytratilo.
|
27.07.2012 - 18:09
Smutný příběh, ale dobře napsaný.***
|
27.07.2012 - 15:23
Nádherná mozaika složena z Tvých rýmů.
|
26.07.2012 - 19:07
Ach ta láska. Je s ní trápení.
|
26.07.2012 - 19:03
Dobře napsané, pěkné.
|
26.07.2012 - 19:00
Je to pěkné.
|
25.07.2012 - 15:42
Moc pěkně a vystižně napsáno.
|


