jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
11.01.2013 - 07:31
Po ránu potěšila , naladila. ST
|
11.01.2013 - 07:22
Ano, to je to pravé. Stvoření pro sebe, ST
|
11.01.2013 - 07:19
Zajímavá a pěkná, ST
|
11.01.2013 - 07:16
Jsem stejného názoru jako labuť. ST
|
11.01.2013 - 07:13
Je to pěkná báseň.
|
10.01.2013 - 11:09
Umíš dobře psát. Líbí se mi to. ST
|
10.01.2013 - 10:59
Překvapila krásou slov. ST
|
09.01.2013 - 22:03
whiolet: labuť: Kars: Kapka:Díky za Vaše milé komentáře.
|
09.01.2013 - 11:50
Zajímavé a dobře napsané.
|
09.01.2013 - 11:46
Hezké a zajímavé .
|
09.01.2013 - 11:44
Líbíse mi to.
|
05.01.2013 - 22:43
Modlím se s Tebou. ST
|
05.01.2013 - 12:05
Ta pravá jednou přijde.
|
05.01.2013 - 11:52
Při lásce na dálku chybí tělesné okouzlení. ST
|
05.01.2013 - 11:42
Opravdu podivná zima. ST
|
04.01.2013 - 18:34
Souhlasím s Tebou. Wayward i Bíša patřili mezi nejoblíbenější básníky. Jejich komentáře jsem považovala za poctu. Je mi to nesmírně líto.
|
04.01.2013 - 08:00
Víno budiž pochváleno. Hlavně, když máš s kým posedět.ST
|
03.01.2013 - 21:42
Kars: Jsem ráda, že jsme stejně naladění. Oba milujeme květiny, kameny. Nejsme lhostejní k bolesti jiných. Každý komentář od Tebe mě vždy potěší.
|
03.01.2013 - 21:21
Verena: Srdečné díky za tak milý koment.
|
03.01.2013 - 21:06
René Vulkán: Díky, že jsi mě navštívil.
|


