jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
03.01.2013 - 14:22
V některých básních jsou prázdná slova. Ale tvé básně jsou psané srdcem. ST
|
03.01.2013 - 14:18
K tomuto přání už není co dodat.Tvé milé jsi tím řekl všechno.ST
|
03.01.2013 - 14:13
Oříšek k rozlousknutí. ST
|
03.01.2013 - 13:10
Jan Maren:Tvé hodnocení, je pro mě velikou poctou. Srdečnš Ti děkují.
|
02.01.2013 - 23:22
Rezina: Petra: Levandule: Květka Š.: krizekkk: jc senior: CULIKATA: básněnka: Slzy štěstí si utírám, když čtu Vaše kometáře.Přejí Vám i sobě hodně vzájemné lásky a porozumění. Srdečné díky.
|
02.01.2013 - 23:03
Petruško, dík.
|
02.01.2013 - 08:05
Hluboce mě tato zpráva zarmoutila.Je mi velice líto, že jsi nás opustil.Budou mi chybět Tvé básně, psané srdcem.Komentáře od Tebe si uchovám, jako vzácnou vzpomínku. Byl jsi gentleman, pro nás na Libresu aristokrat.Málokdy se najde člověk, tak laskavého slova. S úctou si Tě uchovám ve vzpomínkách.
|
01.01.2013 - 20:35
Mbonita: labuť: EEvellina: básněnka: Posílám Vám hlaďoučké novoroční pohlazení a dík.
|
01.01.2013 - 20:34
labuť: Mbonita: básněnka: EEvellina: Posílám Vám hlaďoučké novoroční pohlazení a dík.
|
01.01.2013 - 09:20
Líbí se mi.....láska je náš stůl. St
|
01.01.2013 - 09:18
Jako vždy ....púvabné. ST
|
30.12.2012 - 17:10
Ve vaně ...to je ta správna očista duše i těla. ST
|
30.12.2012 - 17:07
Zas budem o rok starší. ST
|
30.12.2012 - 17:01
Slova poskládaná jako puzlle. Nádherné. ST
|
30.12.2012 - 16:57
Líbí se mi. Také Ti dávám T
|
30.12.2012 - 16:54
Tady chybí už jen ST.
|
30.12.2012 - 16:33
Láska...je věčná a nekonečná.
|
29.12.2012 - 01:44
Byl to dobrý nápad. ST
|
29.12.2012 - 01:41
Tak která bude ta pravá? ST
|
29.12.2012 - 01:39
Hlavu vzhůru a neplač. ST
|


