jitka.svobodova

» registrace: 23.12.2011
» žena, u Hradce Králové
» děl: 64
» komentářů: 4358 / 2017
Komentáře uživatele :
29.12.2012 - 01:36
Projdi se v mých snech.......krásné. ST
27.12.2012 - 14:50
Jsou příkladem věrné lásky. ST
25.12.2012 - 18:41
Báseň sladká...k nakousnutí. Ale já mám smůlu, jsem diabetička. ST Ti patří právem.
24.12.2012 - 23:20
Hudba má ladit i naladit. 1***
24.12.2012 - 23:16
Anonymové jsou zbabělci. A Tobě ST
24.12.2012 - 08:16
Rány hojí zcela určitě náplast z lásky.
23.12.2012 - 17:55
řeka: Verena: krizekkk: Lota: WAYWARD: Vám všem posílám poděkování. Zároveň Vám přeju hezké vánoční svátky. V novém roce pohodu a lásku.
22.12.2012 - 21:56
Co mám psát? Je to prostě krása slova.ST
22.12.2012 - 12:21
Kéž by to uklouznutí dopadlo vždycky tak dobře. ST
22.12.2012 - 12:07
Hluboce pravdivé. I já bych ho obdarovala.
21.12.2012 - 16:51
To jsou slova zralého básníka. 1*****
20.12.2012 - 22:05
Vánoce plné pohody a lásky Ti přeje Jitka.
16.12.2012 - 15:03
Nenalézám slov, jak vyjádřit obdiv ke všemu co napíšeš.1***
13.12.2012 - 12:26
Psáno s láskou a citem. ST
13.12.2012 - 12:22
Velice dobře Ti rozumím. Přeju Ti, aby se Ti Tvá přání splnila.
01.12.2012 - 04:53
Každý je stár jak se cítí, jak svúj život umí žíti. ST
11.11.2012 - 17:44
Slova zní jako líbezná melodie.
11.11.2012 - 17:41
Slova, která nutí k zamyšlení.
11.11.2012 - 17:38
Pár slov stačí, aby udělaly radost.
10.11.2012 - 07:19
To je nádhera !!!!!
1 ... 193|194|195|196|197|198|199|200|201 ... 218

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku