jitka.svobodova» registrace: 23.12.2011 » žena, u Hradce Králové
» vzkaz
» děl: 64 |
Komentáře uživatele :
12.08.2012 - 12:43
Nepiš smutné básně.K Tvému mládí patři radost.
|
12.08.2012 - 11:13
Romantické.***
|
12.08.2012 - 10:13
Takové vyznání bych brala jako nesmírnou poctu.1*
|
12.08.2012 - 08:37
Vybral sis pěkné téma. Báseň zní jako krásná píseň.
|
11.08.2012 - 16:14
Dokážeme životu, že se jen tak nedáme a budeme bojovat.
|
11.08.2012 - 04:14
Cudné i smyslné vyjádření.***
|
11.08.2012 - 04:12
Něžné a líbezné vyznání lásky.***
|
10.08.2012 - 07:13
Tvé verše.....perličky vysypané ze srdce.****
|
07.08.2012 - 08:32
Chtělo by to ještě nákolik slov. Jinak dobré.
|
06.08.2012 - 21:49
Dobře je to napsané. ChválímTě.***
|
06.08.2012 - 17:26
Moc hezky napsané.... potěšila.
|
06.08.2012 - 17:24
Moudré a pravdivé.
|
06.08.2012 - 17:22
Spánek a snění, dobře naladí muže i ženy.
|
06.08.2012 - 16:55
Náš život pokračuje v dětech. Když zklamou, tak to nikdy nepřebolí.
|
06.08.2012 - 16:51
Opatruj si svou lásku.***
|
06.08.2012 - 11:21
Moc hezké a pravdivé.***
|
06.08.2012 - 09:39
Láska je někdy bolestná.*****
|
06.08.2012 - 09:36
Moc se mi líbí Tvé verše.***
|
06.08.2012 - 09:33
Žasnu,, co ve svém věku dovedeš napsat.Fakt jsi dobrá.****
|
06.08.2012 - 00:01
Líbí se mi. Je to pěkné čtení.
|


