valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře uživatele :
13.01.2019 - 10:05
Není co dodat ST a svíravý pocit
|
08.01.2019 - 15:58
Wau :-) a ještě s tou hudbou, moc líbí ST
|
08.01.2019 - 15:54
Je fajn mít se čeho podržet, je fajn vědět co nás drží nad vodou ST
|
08.01.2019 - 15:53
Jsi skvělý poeta, vlaSTně si to čtu už asi po pátý
|
08.01.2019 - 15:44
ježiš to je krásný, někdy fakt tak zbytečně všechno komplikujeme a přitom je to taaaaak jednoduché, tvojí boží fantazii ST
|
08.01.2019 - 15:40
musela jsem si ji přečíST nahlas, tak mi hezky a příjemně plynula
|
08.01.2019 - 15:31
příjemně mrazivě milé ST
|
29.12.2018 - 13:29
Jo tak to proSTě chodí
|
29.12.2018 - 13:22
Jů to je krásný, určitě si myslíš správně, je fajn na někoho myslet ST líbí moc
|
28.12.2018 - 20:28
já tomu věřím, pro mě je také příjemné zjistit, že se moje báseň třeba líbí a vážím si čtení i komentářů :-)
|
27.12.2018 - 17:29
ten rým se mi od začátku nabízel :-) je to až depresivní, tak musíme začít u sebe ST
|
27.12.2018 - 17:26
moc milé, nepuSŤ ho
|
27.12.2018 - 17:23
I když dodatečně, přeji vše krásné. No každý den to proSTě nejde radovat se z každého okamžiku, ale ať je takových chvilek co nejvíce a splínů co nejméně
|
27.12.2018 - 17:20
líbí se mi, chtíč a touha asi pominou, nevím, taky bych je chtěla věčně ST
|
27.12.2018 - 17:14
řeka a skály a lesy tu zbily, ale ty za tím vším vidíš daleko víc, mám ráda tyhle příběhy, idylka na začátku mě vtáhla ale čekala jsem že ji něco naruší, tyhle procházky do historie nějakého míSTa ráda absolvuju a ještě když mě doprovází moc hezká báseň
|
27.12.2018 - 17:04
Bábovka: no vidíš tekhle to taky není dokonalé, takže člověk by měl být šťastný na té cestě kterou kráčí, smutek není na místě, na té cestě se zpátky vrátit nejde, děkuji
|
27.12.2018 - 16:04
v umění si každý najde to co chce, to co potřebuje, mnohý vůbec nic ST, jsem ráda že nacházím
|
27.12.2018 - 16:01
kličkuju jako ta ryba, tmou proveslovat chtěla bych, vidět snad světlo není hřích ST
|
27.12.2018 - 15:54
milé tak jak ty to umíš, jen ať sanitka a hasičské auto spí ST
|
27.12.2018 - 15:41
splín splínem vytloukat a přitom víno pít, to je přesně můj STav teď a navíc nic nechápu, ale tvoje báseň mi sedla
|


