valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře uživatele :
13.01.2019 - 10:05
Není co dodat ST a svíravý pocit
08.01.2019 - 15:58
Wau :-) a ještě s tou hudbou, moc líbí ST
08.01.2019 - 15:54
Je fajn mít se čeho podržet, je fajn vědět co nás drží nad vodou ST
08.01.2019 - 15:53
Jsi skvělý poeta, vlaSTně si to čtu už asi po pátý
08.01.2019 - 15:44
ježiš to je krásný, někdy fakt tak zbytečně všechno komplikujeme a přitom je to taaaaak jednoduché, tvojí boží fantazii ST
08.01.2019 - 15:40
musela jsem si ji přečíST nahlas, tak mi hezky a příjemně plynula
08.01.2019 - 15:31
příjemně mrazivě milé ST
29.12.2018 - 13:29
Jo tak to proSTě chodí
29.12.2018 - 13:22
Jů to je krásný, určitě si myslíš správně, je fajn na někoho myslet ST líbí moc
28.12.2018 - 20:28
já tomu věřím, pro mě je také příjemné zjistit, že se moje báseň třeba líbí a vážím si čtení i komentářů :-)
27.12.2018 - 17:29
ten rým se mi od začátku nabízel :-) je to až depresivní, tak musíme začít u sebe ST
27.12.2018 - 17:26
moc milé, nepuSŤ ho
27.12.2018 - 17:23
I když dodatečně, přeji vše krásné. No každý den to proSTě nejde radovat se z každého okamžiku, ale ať je takových chvilek co nejvíce a splínů co nejméně
27.12.2018 - 17:20
líbí se mi, chtíč a touha asi pominou, nevím, taky bych je chtěla věčně ST
27.12.2018 - 17:14
řeka a skály a lesy tu zbily, ale ty za tím vším vidíš daleko víc, mám ráda tyhle příběhy, idylka na začátku mě vtáhla ale čekala jsem že ji něco naruší, tyhle procházky do historie nějakého míSTa ráda absolvuju a ještě když mě doprovází moc hezká báseň
27.12.2018 - 17:04
Bábovka: no vidíš tekhle to taky není dokonalé, takže člověk by měl být šťastný na té cestě kterou kráčí, smutek není na místě, na té cestě se zpátky vrátit nejde, děkuji
27.12.2018 - 16:04
v umění si každý najde to co chce, to co potřebuje, mnohý vůbec nic ST, jsem ráda že nacházím
27.12.2018 - 16:01
kličkuju jako ta ryba, tmou proveslovat chtěla bych, vidět snad světlo není hřích ST
27.12.2018 - 15:54
milé tak jak ty to umíš, jen ať sanitka a hasičské auto spí ST
27.12.2018 - 15:41
splín splínem vytloukat a přitom víno pít, to je přesně můj STav teď a navíc nic nechápu, ale tvoje báseň mi sedla
1 ... 41|42|43|44|45|46|47|48|49 ... 124

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku